Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cat la suta?

Hm...Sincer vreo 50% ceeell muuult. Sincer nici nu mi-ar pasa daca as fi cea mai urata persoana , cu atat mai scap si eu da atata bataie de cap. Sa ma urasca frate! Ce as zice eu acum ceva de-a dreptul "frumos", dar ma abtin21 Ei vor pierde nu eu3

Cat la suta iti place sa citesti carti cu vampiri?
[Imagine: TOPblackandwhite2.png]
My bad boy :X

dragut raspuns 3 Imi place Smile
90%imi place foarte mult sa citesc orice carte care are putina intriga si aventura,de fapt multa intriga si aventura.Numai ca am o problema.Cand ma apuca sa citesc carti nu mai ies din casa o saptamana 24 Si vorbesc serios,am patit-o de 3 ori 21

NEXT;Cat la suta ai vrea sa sari cu parasuta?^.^


Vreo zece la suta. Am rau de inaltime. Probabil ca exact cand as fi pe punctul de a sari, m-as intoarce inapoi si m-as da batuta. xD Totdeauna fac asa. Si chiar daca o fac, o fac dupa ce o face altcineva inaintea mea. :]]
Next : Cat la suta iti place geometria ? [ Am caietul de geometrie in fata xD ] =]]

Algebra mai e cum mai e ,dar geometria este CRIMA!!! deci...cam 10 %

Next: Cat la suta iti place sa mergi la mare?
[Imagine: wqymg0.jpg]

cred ca 40% ca imi place mai mult la munte.. e mai interesant. 4

Next: cAt la % vrei sa fie vacanta?

Mai intrebi? 100% Si 1000 daca as putea. De abea a inceput scoala de 2-3 luni si deja m-am saturat de ea. Imi mananca tot timpu', mai ales ca se aproprie tezele 17 Intr-un fel imi place scoala. Colegii mei sunt pur si simplu sariti de pe fix =]]

Cat la % Iti place matematica? xD
[Imagine: Hm757.png]





Cit la procente? Cred mate imi place cam 99,99%!
Ba nu, glumeam, la vreo 60%, precis imi place^^!
Cit la % iti place yaoi?>3

200% 21 sunt fana , desi nu am avzut decat vreo 1 sau 2 animeuri yaoi , dar au fost mega tari 4 si mi-au placut la nebunie 4
Next : Cat la suta ma iubesti ? 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Hemm.......te iubesc......la 70%, in urma unor circumstante, ti-as fi iubit poate mai mult!>.< Dar nici nu te cunosc, dar respect userii^^
Cite % din toate tread-urile le adori?

as putea zice aproximativ 80-85% pentru ca unele subiecte sunt cu adevarat interesante sau amuzante . pana si ficurile , e o placere sa iti petreci orele citind .
Next : Cat la suta iti place acest subiect ? 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)