Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cat la suta?

dragut colegul tau de banca 21
1000%Hm...dap vreau ^.^
NEXT:Tu cat la suta ai rea sa fim prietene?^.^


10 miliarde % ^^ sigur ma pot intelge cu tine ^^ si da foarte dragut colegul meu de banca 21 se plange mereu si ma rog mereu sa il calce o masina in drum spre scoala 21 nu de alta , da' e ultimul din clasa cu care am vrut sa stau in banca , dar avem o diriginta nesimtita si m-a pus cu el X-( ( si pe aia ma rog sa o calce masina 21 )
Next : Cat la suta esti ne-enervanta ? 4
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

30% cate o data scot oamenii din sarite 21

Next: Iti place avatarul meru?

cateva miliarde la suta , urasc oamenii care azi se compoarta frumos cu tine si le esti bff , iar maine te ignora si au uitat de existenta ta .
Next : Cat la suta iti plac pisicile ? ^^
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

80% imi plac pisicile,dar mai mult catelusi,sunt mai pufosi si mai jucausi.dar si pisicile imi plac ! ^.^
NEXT;cat la suta iti place zup-ul?


100% nu'i normal?

Cat la % ti'ar placea sa fii cu iubitul pe mare? 21

n-am un iubit ............... asa ca 0% pana cand nu gasesc si eu pe cineva dragut , amabil , politicos , dulce , educat , inteligent , atent , frumos 4
Next : Cat la suta iti place caracterul meu ? 4
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

40%,vai daca ti-as cunoaste caracterul...as da un raspuns bun..,dar astfel sory!
NEXT;Cat la suta iti plac cartofii prajiti?


Pai 1 miliard % 21 . Iubesc cartofii prajiti ........... bine mai mult imi place piureul de cartofi , dar nu are nimic , tot cartof e 21
Next : Cat la suta te-ar face sa ma ignori daca ai afla ca sunt mega-sensibila la critici dure din partea celor care stiu ca nu ar zice-o ca sa ma supere ?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

0% nu te-as ignora.De ce as face-o?daca esti sensibila nu cred ca am de ce sa te judec.As si incerca sa te ajut sa intelegi ca unele sfaturii sunt spre binele tau.pupic Si ca n-ai de ce sa fii atat de sensibila.

NEXt;Cat la suta te-ai enerva daca ai afla ca peste un an vei fi ceea mai urata perspoana din lume?-urata in sensul dispretuita ^.^





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)