Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care crezi ca e falsa ?

#81
3? adica nu poti termina cartea ce abia ai inceput-o : |

1. Ascult muzica.
2. Scriu la religie.
3. Ma joc.

punct.

#82
2 e sigur falsa...21 4 adk yo n-am mai pomenit k cnva sa scrie la religie...O_O 71

1. Imi place sa desenez
2. Multi ma adora
3. Sunt ascultata de toti

sper k asa trebuia sa fac...4 scz dak am gresit cva...29 acum urmatorul...10 71


Feel...Hurt...Love


[Imagine: pisi0.jpg]


You don't know how I feel when you talk like that!
You don't know how I hurt when you talk like that!
You don't know how I love you because you're there!


Valutzu' meu: PSA
Sysu' meu: ~Ade~
BBFu' meu: Miranda^_^

Va luati de ei?! 23 Va luati de mine! :-l

#83
Luka dap... la ora de mate vorbeam cu prietena mea de banca, iar azi am facut parodi la melodi = )) si alte nebuni.
Uchiha Saiuky [frumos nick si poza] cred ca intre 2 si 3. Sa vedem 1, e o posibilitate. Doi, nu mai sunt sigur cred ca ai putea fi modetesta, dar cine stie... poate te integrezi mai repede decat alti si asta poate fi o bosibilitate. Eu raman la trei... Nu cred ca esti ascultata de toti, eu nu iti ascult ordinile = ))

Next: 1. De dimineta am avut nervi.
2. In ultimele 5 zile (cu asta) am mancat inghetata dupa ore.
3. Baiatul de care imi place sa uitat la mine in timpul unei ore.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#84
Color hearts, nu stiu de ce, dar cred ca 3 e gresita : |.

1. Citesc dintr-o carte.
2. Nu-mi place yaoi-ul.
3. Ma joc cu cainele.

punct.

#85
Mădălina. Noi ne cunoastem 24 (daca nu te incurc) iar doi e cea mai mare minciuna. Ieri vorbeam despre sexapilul si senzualitatea lui yuki, si despre o inchisoare de gay cum noi iam vioala 24 asa ca...

Next: 1.Cred ca Yoochun e bun pe post de stripteozar.
2. M-am indragostit de G.O si mustata lui. 24
3. Cred ca Strify e "printul" meu.

24 De la k-pop trec la alceva 24
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#86
Deea, : ))..cu siguranta 2 e gresit = )))

1. Rad din orice.
2. Il detest pe Yuki pe Yuki.
3. Am fost la dentist.

punct.

#87
Ba!!! Femeie!!! Cum sa il urasti pe yuki? Parca ai spus ca nici nu trebuie sa te implore sa il violezi ca deja treci la actiune24 Desigur ca asta e falsa24) Auzi yuki mai are un frate yuki ca daca sunt gemeni o facem in 4 = ))
La mine era 3 24 adica daca era gay atunci era dragostea mea... defapt azi m-am indragostit de G.O dupa ce am ascultat de nenumarate ori melodia Oh Yeah si deja simteam ca o sa sar pe el, pacat ca ascultam melodia la mp4.
Next: 1. Cred ca o sa salivez daca ii vad pe aia din inchisoare.
2. Daca nu vine repede yuki cu un furtun, o sa sar pe el.
3. Imi vine sa stranut.

Nu e greu mada 24 Auzi mai aruncami niste dvd-uri ca pe alea sunt pline de "dovada placeri" a lui yuki pe ele, ce sa fac daca i-am dat o poza cu tine. 24)
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#88
Hai maiiii, 3 e gresita, pentru ca tie nu-ti vine sa stranuti ci sa salivezi = )))

1. Imi e lene.
2. Nu ma voi duce la o anumita inchisoare.
3. Sunt in fata calculatorului.

punct.

#89
Mădălina. Ai avut dreptate 24) E sigur ca e doi 24) Cum adica dupa ce ca le fac reclama la S.E.X u nu te mai duci sa ii violezi24) Asta e culmea.
1. vreau mai multe yaoi-uri.
2. vreau ca yuki sa fie cu tine.
3. am glumit cu schimbul.
24)
Ce greu e 24
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#90
Cred ca 2 e falsa

1.Imi place j-pop
2.Urasc prietenii falsi
3.Imi place chimia.
[Imagine: j5atg3.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)