Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna..

#1
Hey! Eu sunt Anne, am 14 ani, ador Naruto si Death Note, sunt la liceul, la profilul stiintele-naturii, visul meu e sa devin medic, imi place sa scriu si sa citesc ficuri, am un sis care trebuie sa comenteze aici pe forum... Altceva, mai nimic...

#2
Bine ai venit pe Animezup, Anne!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna, Anne, bine ai venit pe la noi ^^ ma bucur sa vad o persoana entuziasmata in ale ficurilor si cu siguranta te astept pe la sectiunea noastra de Fan Fiction, ca sa ne incanti si pe noi.
Manga citesti? Daca da, care?
Favourite books?

Cam astea sunt curiozitatile mele Smile happy posting si abia astept sa ne citim pe aici.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#4
Hey, Girl! Mersi mult si da, citesc manga, dar mai mult din Naruto. E anime-ul meu preferat si vreau sa vad daca se va intampla SasuSaku, fiindca e cuplul meu preferat :3 Pai, cartile mele preferate sunt cele scrise de Agatha Christie, Jocurile Foamei, Harry Potter (ma mandresc cu lecturarea celor 7 volume de cate 7 ori fiecare), Singur pe lume de Hector Marlot, e cartea mea preferata, La Medeleni, Ciresarii, Cismigiu& Comp. (astea sunt singurele carti romanesti care mi-au placut cu adevarat), Cei trei muschetari, Legende Olimpului si Marile legende ale lumii de Alexandru Mitru( numele meu de familie e Mitru), Se numea Sarah, e o poveste despre o fetita evreica in perioada nazismului, Sanctus, Eu sunt numarul patru de Pittacus Lore (e foarte misto), etc 21) Imi plac aproape toate cartile pe care le citesc.

#5
Heya xD
Eiiiiii Ciresarii, frate, cat iubesc eu cartile acelea! Cred ca le-am citit de cinci ori, fara sa exagerez, au fost cartile pre-adolescentei mele si simt ca inca sunt si acum, vreo sase-sapte ani mai tarziu. Aveam un crush pe Ursu si nici macar nu stiam ce e ala crush =]]. De asemenea Harry Potter, same story, duh xD! Agatha Christie, yay xD! Girl, I like you! Si ca sa te mai intreb si eu una si alta, iti plac pisicile? Sauuuu ciocolata? Sau ambele?
Sper sa te mai vad pe aici si sper sa te distrezi xD!
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#6
Hey! Am 14 pisici si ador ciocolata! Deci ambele! Ne vom intelege bine :3 Eu am avut crush pe Victor

#7
14 pisici Hooooollllyyyyyyyy moly =]]]]] genial!!! Ah nu cred ca mai am voie sa postez odata aici dar trebuie sa admit, Victor avea ceva aparte. Cel mai inteligent dintre toti. Mie mi-a parut rau pentru ca nu a ramas cu Lucia dar macar Ursu a capatat ceva. Awww man, amintirile ma chinuiesc, amintirile ma rascolesc. Cred ca intr-una din zilele astea ma apuc si le recitesc. Geniale carti, geniale xD!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#8
Uite ca a venit si sis-ul tau sa-ti raspunda.21 Ti-am indeplinit dorinta. 21
Acum, sis, cateva intrebari:
1. Ce trupe rock iti plac? (dintre cele pe care ti le-am spus eu)
2. Ce iti place la Minato? (stiu ca este personajul tau preferat)
3. Atat xD.

#9
1. Deci adoooor Suicide Silence 21) Sunt megasuperultragicat tari 21) Si restul imi plac, dar ei sunt cei mai tari 21)
2. Intrebarea corecta ar fii: ce nu-mi place la Minato? Si raspunsul ar fii: nimic. Deci, in primul rand, ochii lui :3 , ti-am spus ca imi plac la nebunie ochii albastri, apoi parul care il face sa para atat de dragalas, pielea fina, alba si care-i scoate in evidenta si mai tare ochii, sufletul lui mare ca al lui Naruto, puterea lui uriasa si, bineinteles, corpul :3 :3 ..... 21))
3. Ok 21 Si mersi pupic
Edit: Mi-a parut asa rau cand Victor se indragostise de Laura... Mi se parea ca Laura e genul de c***a de astazi, adica l-a lasat balta pe Tic cand el o placea asa mult, nu e corect! Dar Maria si Dan cu siguranta sunt cuplul pe care mi l-am dorit de la inceput Smile

#10
Salut, Anne, iti urez si eu bun venit pe Animezup, ma bucur sa vad ca deja ai inceput sa te intelegi foarte bine cu lumea pe aici si ai gasit din start cateva lucruri in comun cu acestia. Death Note chiar e un anime genial, cu o poveste foarte inteligenta si cateva personaje complexe care reliefeaza unele dileme morale rascolitoare la care cu greu ai putea sa gasesti raspunsurile corecte. Daca tot veni vorba de el, tu ce ai fi facut daca Death Note-ul intra in posesia ta? XD.

Oricum, sper sa iti faci prieteni pe aici si sa te bucuri de timpul petrecut alaturi de noi. Nu uita sa ne scrii si cateva pareri in legatura cu anime-urile tale favorite pe topic-urile corespunzatoare acestora, mereu apreciem cand userii posteaza despre ele.

Intrebari: Daca ai avea o superputere, care ar fi aceea? De ce vrei sa devii medic? (In afara de faptul ca adori sa vezi sange 21 )

Have fun. Laterz.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)