Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna..

#11
Buna, Ulquiorra! Mersi pentru ,,Bun venit!" si acum raspunsurile pe care astept mult sa le dau:
Daca Death Note-ul ar fii in posesia mea, as omori toate persoanele pe care le urasc, toate persoanele care mi-au facut vreodata rau, mie sau familiei mele, as omori toti criminalii si infractorii ca Light Smile, dar eu as folosi medote diferite, dureroase si lente de a omori pentru a nu fi prinsa, iar apoi as arunca carnetul sa nu-l mai gaseasca nimeni niciodata 21 .
As vrea sa am telekinezie. Nu stiu de ce, dar mi se pare foarte tare sa fii telekinetic.
Vreau sa devin medic fiindca il ador pe Dr. House si fiindca vreau ca oamenii sa ma tina minte, dupa ce mor sau in timpul vietii, ca cea care le-a salvat viata. Apoi, vreau sa descopar leacuri pentru boli ca SIDA sau Ebola chiar daca asta ar insemna sa muncesc, sa invat si sa lucrez 24/24. As da absolut orice si as face orice pentru a-mi indeplini visele. Nu conteaza ce compromise trebuie sa fac, eu ori imi voi indeplini visul, ori mor pe drum. Si, in plus, medicina inseamna putere: esti stapan pe viata unui om, de tine depinde daca moare sau traieste.
Cred ca acum sunteti toti foarte demoralizati, nu? 21)))

#12
Ulalalaaa, hei theree, viitor medic si iubitoare de pisici si ciocolata 21 -favorite things too-

Well, nu prea am prea multe intrebari, dar iti urez bun, bun, bun venit pe aici si happy posting! C:

Vreo doua intrebari am si eu, pe ce clasa esti siii... well, in ce oras vrei sa mergi la medicina? :3
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#13
Buna! Mersi si acum am trecut intr-a 9-a, cum am spus si la inceput, pe stiintele-naturii si vreau sa merg in Iasi fiindca am multe rude care-mi plac acolo si fiindca ador orasul. Vad ca am foarte multe chestii in comun cu voi 21)))




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)