Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#1
Salut ma numesc Ryuk am doar 17 ani si am intrat in lumea anime de putin timp ... Nu am vazut prea multe anime ceea ce e un pic rusinos dar sper sa pot vedea mai multe cat de curand ... Din ce vad forumul este ca o familie ceea ce e chiar foarte interesant .

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ryuk!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya Ryuk and welcome xD!
Esti fan Death Note? Nu trebuie sa te rusinezi pentru ca ai doar 17 ani sau pentru ca esti nou-venit in aceasta lume anime, trebuie sa incepem de undeva. Sunt o gramada de serii geniale pe care poti sa le vizionezi si putem sa iti recomandam cateva daca vrei xD. Cat despre forum, facem tot ce putem xD. Din cele pe care le-ai vizionat, care e seria ta preferata? Iti place ciocolata? Dar pisicile? Eu le ador xD!
Sper sa te simti bine aici si sa iti faci prieteni, suntem destul de cool, trebuie sa recunosc *wink*. Have fun xD!
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4


Hmm nu prea am vizionat multe deci ti le voi enumera : Death Note , Shaman King , Attack of Titan si Bleach pe care inca nu l-am terminat...cat despre pisici nu pot spune ca-mi plac dar nici nu-mi displac sunt dragalase mai ales cand sunt micute ... Smile

#5
Salut, Ryuk, bine ai venit in comunitatea noastra, cu totii suntem bucurosi ca ne-ai gasit si ca te-ai hotarat sa iti faci cont si speram sa te convingem sa ramai in continuare alaturi de noi, deoarece zic eu a nu vei regreta. Stai linistit in privinta numarului de anime-uri, nu trebuie sa vizionezi n serii pentru a fi fan anime, deoarece nici eu nu ma pot lauda cu sute de titluri vizionate ca altii, iar eu sunt cu cativa ani mai mare ca tine.....important este sa iti placa, sa te pasioneze si sa doresti sa afli mai multe despre fenomen atat cat iti permite timpul.

Cat despre intrebari, eu unul am ajuns de curand la concluzia ca e mai bine sa cunosc userul prin posturile sale decat sa pun direct niste intrebari obisnuite ale caror raspunsuri oricum probabil o sa le uit rapid la cati useri nou veniti vin pe aici, deoarece majoritatea dupa ce fac acest topic, nu prea mai auzi de ei, insa ca sa nu iti faci o idee gresita despre mine, as vrea sa te intreb care e personajul tau preferat manga/anime si de ce?

Mult succes pe forum si sper ca acest topic sa nu ajunga singurul la care vei raspunde Smile
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#6
Well well well who do we have here? You hadn't seen so many animes? Well don't worry we'll take care of you and after a week you will known every part from the best animes ever seen 4

Anyway intrebarea mea este daca iti place ciocolata si care e preferata ta?
By the way scuza-mi neatentia. Eu sunt Simple si iti urez un calduros bine ai venit hug
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#7


Nu am un preferat...dar pot sa spun ca Ichigo m-a impresionat cu acel curaj nebun... in rest mai am de urmarit anime ca sa pot spune ca am un personaj care imi place mult

#8
Hello, Ryuk!
Mi-a atras atentia nick-ul tau asa ca a trebuit sa te salut! smile
Bine ai venit si sper sa te distrezi aici!
Crazy-monkey-emoticon-136
The weak fall, but the strong will remain and never go under!

#9
Waaaiii ce de lumee!!! Sal'tare Ryuk! (ce-mi place niknameul tau... >_< )
Bun venit pe zuup!! Crazy-monkey-emoticon-136 Eu sunt Ingeras, dah, in sfarsit, am zis. Buuh, Ulq, DeDal si Iepuras deja mi-au luat-o inainte, ca de fiecare daca. La asta se pricep cel mai bine.
Fie vorba in topicul asta , nici macar eu nu m-am uitat la atatea animeuri. DIn cate pot enumera sunt putine, dar care mi-a placut cel mai mult, probabil dupa Naruto , ca el face parte din copilaria mea este Code Geass. Ti-l recomand ca este destul de interesant. Ceea ce am vizionat recent este Sword Art Online (SAO) si e tare romantic T^T (mai pe la sfarsitul episoadelor).
Cum majoritatea au avut cate o intrebare eu vreau sa aflu daca-ti plac ciupercile?
Care-i anotimpul tau preferat?
Si cam atat pot sa mai zic~
Bun venit inca o data Crazy-monkey-emoticon-136
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)