Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Adevar sau provocare

nu e adevarat insa nu e o idee rea, altceva mai bun nu am de facut dar tot trenuie sa-mi refac stocul de tigari ca sa pot scrie frumos asa ca mi-a venit si ideea ce sa pun in continuare

este adevarat ca atunci cand nu ai inspiratie faci ceva de genu : fumat, mancat, citit o carte, jucat ceva, plimbare? tre sa fi nimerit una si daca nu ai bine acapulco

este adevarat ca atunci cand nu ai inspiratie faci ceva de genu : fumat, mancat, citit o carte, jucat ceva, plimbare? tre sa fi nimerit una si daca nu ai bine acapulco .

Pai , de fumat nu voi fuma nici intr-o mie de ani >.< ! De obicei ies la plimbare sau citesc ceva , sau ma uit la tv ... sau joc carti pe computer .... So , in mare , e adevarat ... cu toate ca la mine , sa mananc ceva , nu e hobby ^_^" .
Next : E adevarat ca iti place sa citesti carti din genul fantasy ?

Next : E adevarat ca iti place sa citesti carti din genul fantasy ?
Ah ,mai intrebi ?Desigur ca imi place genul fantasy....cui nu?
next:este adevarat ca ai un aminalut de plus cu care dormi noaptea ?
[Imagine: gfxd.png]


am mai multe animalute nu doar unul insa aceea cu care dorm cel mai mult este mika o ursoaica panda deci raspunsul este da.
next.e adevarat ca persoana care o sa raspunda se gandeste la persoana iubita????
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

Iti plac tabletele grafice?
ah, nup, sau nu sunt absolut sigura T.T nu cred ca pot alege intre da si nu 44

*next* e adevarat ca ai peste 14 ani? (of of of, lipsa de inspiratie T.T)
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

(02-08-2009, 04:03 PM)Lolli Pop A scris: *next* e adevarat ca ai peste 14 ani? (of of of, lipsa de inspiratie T.T)

Mdaaa... trebuie sa zic adevarul. Inca nu am implinit 14 ani, am 13, dar implinesc 14 pe 24 august. Deci mai am putin :d

*adevar* - este adevarat ca fumezi, bei?
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


este adevarat ca fumezi, bei?
of of of, nup cu siguranta nu voi fuma never, fumeaza tata si pt mine... cat despre baut 39 momentan nu beau decat very very very putin... ^____________^

*next* e adevarat ca ai voce (de cantat, i mean)? (pfff, again lipsa de inspiratie T.T... si ca sa nu fiu modesta, eu am 44)
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

am voce dar prefer sa vorbesc normal si sa ma relaxez modificand totul intr-un mixer e mai amuzant asa

e adevarat ce ai sub 18 ani? adica mai putin ca mine

e adevarat ce ai sub 18 ani? adica mai putin ca mine
de parca nu ai stii 45 da, am sub 18...

*next* e adevarat ca te imbraci cu primul lucru care iti cade in mana? (la mine nu prea 4)
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

god.. nu24...in nici un caz21

e adv ca... iti place sa mesteci guma?:X
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)