Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

11 poze inexistente

#1
Poi ..scrisesem un post kilometric intr-un topic si ..no era si timpul sa il postez doar ca observasem ca am uitat ceva si am dat edit...Un edit micut si am mai adaugat 3 randuri la topic dupa care dau sa reposteze si imi apare chesti asta :
Ne pare rau dar ati postat 11 din 10 imagini permise intr-un post.

In fine ceva de genul si ceea ce e mai ciudat e ca eu nu postasem nici macar o poza si nu e prima data cand o patesc si desigur nu sunt singura.

Plus dupa care sa primesc eroarea deaia obisnuita zupului... XD eu m-am cam saturat de erorile astea.
Intrebarea mea e : Au vreun remediu? Ce le cauzeaza?
defapt sunt 2 intrebari dar in fine...

Gammbate sa-mi raspundeti la astea.
o.o" wot

#2
Ne pare rau dar ati postat 11 din 10 imagini permise intr-un post.

emoticonurile sunt de asemenea luate ca imagini,cred Smile

si mie mi s-a intamplat,am sters din emotic'uri si mi-a mers,dar acum nu stiiu daca asta e faza,dar la mine s-a rezolvat...

erori..nu stiu despre ce vorbesti,mie nu mi-a dat de 200 de ani
in aceasta privinta te lamuresc membrii care au patit-o si Flaw 10

#3
Si mie mi s-a intamplat faza cu imaginile, doar ca eu aveam in post. Aveam 10, deci exact cat era limita. Si am fost nevoita sa dau un edit, caci uitasem sa scriu ceva. Si cand sa-mi intre postul reeditat, imi apare faza ca sunt 11 imagini si se accepta numai 10. Deci le numarasem. Erau 10 in cap 22 Si mi s-a intamplat de mai multe ori faza.

Ah, si de cealalta eroare, si mie-mi apar cateva de genul "Too few arguments on line ..." si un link inainte cu "/cedik" prin el [iar faza ar fi ca eu postam raspunsuri destul de mari, deci nu era din cauza mea xD ] deci aia ar fi ca sunt posturi prea mici 39 [de-obicei imi apar la "guess the anime screen-shot" iar ieri mi-a aparut la "manele in engleza" ]

#4
Sunt 100% sigura ca nu pusesem mai mukt de 5 emoticoane si da postul era imens dapoi ca am dat o editare si il rugasem pe un prieten cu cont sa posteze si el ceva si a venit razand la mine ca ce forum mai e animezup plin de erori.Imi facuse un screen si era eroarea aia cu /cedik/....
M-am saturat de erorile astea Șd cum am mai zis au vreu remediu?
Am observat ca liet ca apar la posturi mari de peste 10 randuri ceea ce eu fac des si e deranjant XD
Si mai apar cand dai edituri lungi.
o.o" wot

#5
1. Ok, o sa scot limita aceea de imagini intr-un post 4 Asa nu vor mai aparea astfel de probleme.
2. O sa incerc sa reinstalez forumul si site-ul cand vom trece la v4 (la inceputul lunii viitoare). Astfel s-ar putea sa dispara acele mesaje de eroare. Oricum, o sa incerc acum sa le fac sa nu mai fie afisate 4

#6
Poi da faza cu imaginile limitate intrun fel e o ideie corecta , nu poti sa pui 100 de emoticons arata ca draku ,

Si eu am avut problema asta dar daca ma gandesc mi se pare buna ideia bn daca o sa ridice de la 10 macar maxim 20 sau 15 . nu cate vrei ca asa fac dintr-un msg 3 pagini 21 .

#7
Momentan le-am scos de tot. Am incredere in useri ca nu vor abuza de prea multe imagini 71
Btw, erorile nu ar trebui sa mai apara acum insa este posibil sa fi omis eu sa editez niste fisiere. Daca apar, sa imi spuneti sa le editez si pe acelea.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Poze Ryuu 5 4.146 02-02-2012, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Poze. xD Ayuu. 1 2.184 02-05-2011, 04:01 PM
Ultimul răspuns: Nya.
  Poze la sig Melyeter 5 4.328 14-12-2008, 01:23 PM
Ultimul răspuns: yulobo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)