Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 fete din Naruto

#21
1.Hinata-desi e o fata extrem de timida ascunde in ea o imensa putere.o admir ca nu se da batuta si lupta din greu pentru asi indeplini dorintele.In plus e foarte frumusica.
2.Tsunade-o femeie in adevaratul sens al cuvintului.
3.Temari-puternica,frumoasa,stie sa-si apere punctele de vedere.
4.kushina,despre ea nu se stiu prea multe,dar avind in vedere ce fiu are,nu pot sa nu o aleg.
5.Mikoto,despre ea tot nu se stiu multe,dar mia placut felul ei de a avea grija de Saske si de al sustine mereu.
[Imagine: 697b3f31f413.jpg]
Нет такой вещи, как судьба. Плач, гнев, непреодолимая сила безрассудства и самое изысканное чувство - всё это закон ПРИТЯЖЕНИЯ!
[Imagine: chibi_2217.gif]
, chibi-ul lui haruna

#22
Karin : Ochelarii o fac mai speciala si mai frumoasa .
Temari : Cred ca comportamentul si "alianta" ei cu Shikamaru o fac pe aceasta fata frumoasa.
Kurenai : E frumoasa bruneta aceasta mai ales ochii si machiajul o fac foarte frumoasa.
Tsunade : Cred ca e devina piptul ei foarte bine dezvoltat.
Hinata : Dumnezeu sa o ierte era frumoasa in Shippuuden.
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#23
^___________^

1. Temari - este surioara lu` Gaara ^^ evantaiul sau este foarte interesant O.o, este frumoasa, lupta destul de bine
2. Sakura - In Shippuuden demonstreaza ca devine mult mai puternica si are parul roz ^_^
3. Tsunade - 21 tipa este foarte amuzanta, dar si serioasa, o buna luptatoare [ doar e Hokage O.o ]
4. Hinata - erm... afost destul de curajoasa cand s`a aruncat in fata lu` Pein
5. Ten Ten - desi se poarta cam baieteste este destul de draguta ^__^
I'm not insulting you. I'm describing you.

#24
1-hinata-desi e uneori prea timida.....daca te uiti la ea vezi un chip de inger care vrea doar sa se faca placuta de alti....un plus au ochii aia albi si chipul angelic
2-tsunade:lider inascut ,medical ninja ,putere uimitoare, minte extraordinara,sa mai continui ca mai sunt destule calitati?
3-sakura:ehhhhh un par roz bombon ,ochii de smarald ,in shippuden e cea mai puternica kunoichi din sat...etc etc etc
4-kurenai:puternica, luptatoare,misterioasa,fermecatoare ,frumoasa....
5-temari:4 codite blonde ,un evantai ce te arunca in aer...etc
[Imagine: gfxd.png]


#25
my top:

1. Temari - nu pentru ca este sora lui Gaara, ci pentru ca imi place tot la ea.. personalitatea, seamana cu mine^^ .. cum arata, cum se imbracata..este foarte cool 4 .. dar si foarte puternica de asemenea ..^^..she loves peace :X..like me^^

2. Tsunade - este foarte puternica, si a dovedit ca si femeile pot si ca nu trebuie sa fi barbat ca sa ajungi Hokage! ^^ .. este de asemenea un ninja medical foarte bun, daca ea nu era Sakura ramanea la stadiul de fetita neajutorata.. 37 .. nu mai zica ca arata :O

3. TenTen - dragutza fata, destul de puternica, muncitoare.. arata destul de bine.. 71

4. Hinata - she's..she's.. so cute :X .. na-na-na-na-ruto-kun ^^.. sometimes's too boring :X.. dar nu ai cum sa nu'ti placa ^^..

5. Anko - pentru puterea ei de a trece peste toate problemele ^^ .. plus ca imi place si comportamentu' 21 .. dar si cum arata 5

#26
So....
1.Hinata-deoarece este cea mai draguta din punctul meu de vedere..chiar daca nu este foarte puternica
2.TenTen -este muncitoare si este destul de draguta
3.Tsunade-este un ninja medical foarte bun, puternica si destul de frumoasa
4.Sakura- chiar daca inainte era preferata mea..acum nu mai e...este prea roza si imi displace,este inebunita dupa Sasuke, si chiar daca este draguta este pe locul 4..10
5.Ino-este prea lingusitiare, aroganta, tupeista si enervanta..o gasesc destul de draguta in rest..4
[Imagine: sig.jpg]


#27
1.Hyuuga Hinata:timida dar puterrnica si curajoasa.Aceasta fata m-a impresionat foarte mult.A fost mereu "ascunsa in umbra" incercand sa descopere cine e cu adevarat, sa devina o adevarata luptatoare si pe parcursul seriei am constat ca a reusit.A avut curajul sa-l infrunte pe Neji, desi stia ca nu are sanse si pe durata luptei a dovenit cat de puternica poate fi.aceste trasaturi sunt evidentiate foarte bine pana si in fillere.Iar in Shippuuden imi place si mai mult pentru felul in care a evoluat.
2.TenTen:curajoasa si energica TenTen ^^Are o personalitate foarte interesanta, stie sa-si foloseasca armele foarte bine, ca sa nu mai zic ca da dovada de ceva maturitate, mult curaj si inteligenta.Ca sa nu mai mestionez cat de draguta este ca persoana.
3.Mitarashi Anko:energica, funny, curajoasa, are foarte multe calitati.Energia ei si felul in care se comporta deobicei imi aminteste de Naruto.Desi e cam hyper, stie cand trebuie sa ia lucrurile in serios si in lupta dovedeste cat de puternica este.
4.Temari:puternica, niciodata nu se lasa intimidata, stie cum sa-si arate adevarata valoare de luptatoare.Temari este o reprezentanta a ceea ce se numeste "a strong woman".Imi place felul ei dur de a fi.
5.Tsunade:cred ca Godaime-sama merita aceasta pozitie in topul meu.Cam obsedata de faptul ca are 50 de ani si vrea sa arate ca la 30 o.O, dar ca persoana e super.E puternica, ii pasa de locuitorii satului, e funny cateodata si este potrivita pentru a fi Hokage.
[Imagine: robin-1.jpg]

#28
1. Tsunade - A pierdut atat de multe in trecut si a suferit enorm. Imi place mai mult cum arata cand este tanara. A reusit sa isi tina corpul "sub tinerete" si s-a dovedit a fii un bun hokage.
2. Ten ten - Lupta bine si este draguta. Ador coafura ei :3, ii scoate fata in evidenta^^.
3. Temari - Idem. Ador parul ei si puterea.
4. Kurenai - imi place ca improvizeaza si se poarta bine^^.
5. Sakura - O.O'
[center]Riesige Himmel verstecken Tausende und Tausende von Sternen ~
Hide My Tausende und Abertausende von Gedanken ~
Life ausblenden Tausende und Abertausende von Hindernissen~
Verstecken Sie Ihre Augen Tausende und Tausende von Farben ~
[Imagine: sintaxsig.png]
When your image disappears from the front of your eyes, you create it as you like.

[Imagine: chibi_2140.gif]
Chibi-ul lui SintaX_Dev
[/center]

#29
1. Temari-Imi plac coditele ei, arata bine, hainele ei sunt mov(i love mov) si stilul hainelor . Si sa nu uitam: e mereu langa Gaara:X.
2. Ino-Oh, yeah. Tot mov....fashion-diva, destul de puternica(macar ea are un jutsu propriu65) si...tupeista10
3. Hinata- cute, shy, Hyuuga + in Shippuden arata chiar mai bine decat Saku
4. Ten Ten- o fi ea mai nepopulara, mai ciudata, cu un rol nu asa de important but, mie imi place. Coditele, hainele si poate felul ca e mai freaky o face destul de interesanta.
5. Konan- eh, par albastru... Akatsuki:X Trandafir in par...e langa Pein...suna bine, huh?:->

#30
poi...a venit si randul meu4
1.Sakura..este super frumoasa si imi plac ochii la nebunie...si ca e indragostita de Sasuke normal.
2.Hinata...imi plac ochii..dar nu-mi plache ca e timida2
3.Tsunade...este puternica..dreguta...dar tot Saku e pe primul loc.
4.TenTen....imi place parul ei...ca-l are prins in doua coculete....si ca e desteapta..
5.Ino este ultima!!!cu toate ca in shippuden a devenit prietena cu Skura...nu-mi place ca era prea impulsiva..
cam atat..



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.840 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.356 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)