Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 fete din Naruto

#11
1 Tsunade-intrun fel femeia ideala ptr orice barbat,maica seamana cu sakura putin si are un temparament mai agresiv putin,un bun medin 4
2 sakura-in prima serie e cam slabuta,dar imi place ca a progresat mult,cred ca ia prins bine ajutorul lui tsunade,and is werry cute with she`s green eyes,pink and short hair 4
3 hinata - la examenele chunnin hinata progreseaza destul incat sasi dea seama cum e viata reala de ninja,cred ca avea nevoie de asa ceva 4
4 tenten-temari-o exceptie-am sa le pun pe amandoua pe locul 4 ptr ca d eamandoua imi place la fel,puternice curajoase,dar totusi pe temari o pun numai ptr ca e sora lui gaara 10
5 ino-nustiu dc dar imi place foarte mult de ea,are un caracter feminin de invidiat,cred ca sakura ar avea ceva si putin de invatat de la ea Smile

#12
Etoo..let`s see my 5 top naruto girls:

1<Temari No Sabaku> un ninja din satul ascuns in nisip,sora personajului meu favorit gaara.Este pur si simplu extrem de frumoasa,desteapta si puternica.Chiar imi place de ea.
2<Hinata Hyuuga> este foarte frumoasa,si timida..Puternica dar din cauza timiditatii sale nu isi descopera adevarata putere..pacat
3 <Sakura Haruno> rozalia..Imi place de ea in shippuuden.Imi place atitudinea pe care o ia.Fata puternica si matura.Chiar puternica si frumoasa in Shippuuden
4<Tsunade> unul dintre cei 3 sanini.O femeie respectata ji al 5 lea hokage.Frumoasa pentru varsta ei.Foarte puternica si temeramentala..Adorabila
5.<Kurenai Yui>tehnica sa de baza este genjutsu.Este foarte draguta si un sensei foarte cool

#13
kurenai : chiar tare tipa :X
anko : sexy girl
hinata : nam nik cu ea is pretty,timida totusi (prea).
sakura : pai nu prea imi place dar acuma in shippuden ii like it.
ino la fel ca sakura is sexy,forta nustiu daca e egala acuma cu al sakurei.
tsnade : cool body, puternica cat 100 de barbati la un loc4, la 40 sau 50 de ani arata bine.
temari : puternica, eu ii zic zeita vantului, nisip cu vant ii misto chiar se potriveste temari ca sora. lu garra

#14
1-hinata pentru ca este draguta,prietenoasa,puternica si pentru ca ii place de naruto-bravo ei![uite ca am zis-o si pe astaX_x' ...[
2-sakura pentru ca este si ea destul de draguta si pentru ca in misiuni,isi da toata silinta[nu ma refer numai la misiuni,ci si cand vine vorba de cat ii place sa sasuke]
3-temari pentru ca este mereu pregatita sa atace si este mereu prudenta
4-tenten pentru ca manuieste ff bine kunaiurile[sincer,cam asta e singurul lucru care imi place la ea]
5-ino:este ultima din cauza ca atitudinea ei nu m-a lasat sa o clasez altfel decat pe ultimul loc ~_~
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#15
1-Sakura:chuu:imi plc ffff mult d ea nuj dc e ea cam slaba dar e f inteligenta si f dragutza(in plus unt obsedata d cuplul sasusaku:love:
2-Ten Ten:bv:si ea e super thare...f puternika si curajoasa imi plc mult d ea
3-temari-c pot s spun e cea mai bataioasa dintre fete:die:si imi plc mult asta l ea
4-anko-uitati c a zis d temari....anko e cea mai bataioasa.oricum..imi plc d ea pt k e f puternika si f frumoasa
5-hinata-nu am nika cu ea e super dragutza dar ma enerveaza k e asa d timida

#16
Well, sa fac si eu un top

1. Rin - i know, nu se stiu multe despre ea...Dar mie imi place misterul in care e ea invaluita. Plus ca-mi plac abilitatile, "gusturile" in materie de baieti, faptul ca era in echipa lui Yondaime...All! Si sper ca in curand se vor stii mai multe despre ea Smile.

2. Sakura - she's smart, beautifull, powerfull...Nu prea ma incanta cum arata [adica parul roz], dar e rest e foarte ok. A medical ninja, like Rin 10.

3. Hinata - omg, cui nu-i place copila asta? E asa frumoasa, timida, puternica, are byakuganul, e o scumpica si jumatate 4.

4. TenTen - nu pot spune ca e foarte putrernica, cum nu-i ies niste atacuri se piede. Dar e draguta, imi place cum il "trateaza" pe Lee, e si ea destul de smart...Imi place ca e mai baietoaica si nu e mereu cu ochii dupa baieti.

5. Konan - imi place mult de ea. De ce? Greu de spus...Poate imi place abilitatea ei, faptul ca are o relatie destul de speciala cu Pain[:X]...Arata si bine. E ok pe locul 5.

#17
Pe locul I mai mult ca sigue este Konan, personajul meu preferat feminin. Este puternica, nu este recalcitranta, stie sa analizeze inainte sa actioneze, arata destul de bine si este invaluita intr-o perdea de mister. tare mi-as dori sa stiu ceva mai multe despre ea.
Pe locul II as alege Tsunade deoarece am fost impresionata de puterea pe care o detine si modul in care stie sa ii motiveze pe toti. Este un personaj foarte complex.
Pe locul III Sakura. De ce? Pai pentru ca de la o prostanaca a ajuns sa se tina pe picioarele ei. Cu fiecare episod sau implicit capitol din manga, ea a reusit sa acapareze atentia prin propria ei putere si mod de a gandi.
Pe locul IV Ten ten, mi-a acaparat atentia prin modul de a lupta, dar nu si prin personalitate. Mi se pare foarte obisnuita. Insa recunosc ca ii sta bine cu armele alea in mana.
Locul V Kurenai, se dovedeste a fii un bun lider de echipa si stie sa-si protejeze apropiatii. Imi place modul de a gandi si a actiona in diferite situatii.
"No rain, no rainbow..."
[Imagine: Butterfly.jpg]

#18
1Sakura:este personajul meu preferat desteapta,frumoasa si in shippuden si puternica.Mai ales ca semanam mult si in ea ma regasesc.
2Hinata:imi place ca desi este timida lupta pentru a fi mai puternica.
3Tsunade:foarte puternica,un bun hokaghe care ar face totul pentru sat
4Kurenai:nu stiu de ce dar in shippuden imi place de ea,e destul de draguta.
5Ten ten:nu prea stiu...
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.






#19
Pai am ajuns si eu si voi spune.
1.Tsunade- Nu stiu, dar imi place de ea.De temperamentul ei, ca e foarte draguta, frumoasa si pentru ca e foarte puternica.Aproape reusise sa-l invinga pe Orochimaru.
2.Haruno Sakura- Pentru ca o i-a pe urmele celui de al 5-lea Hokage.Devine mult mai puternica mult mai inteligenta si cu capul pe umeri.Prin aceste cuvinte si anume: capul pe umeri nu mai e asa disperata dupa Sasuke, adica nu mai e asa cum era copil.
3.Hyuuga Hinata- Pentru ca nu renunta.E capabila sa devina puternica si ea vrea, vrea sa-si duca acest vis.
4.Sabaku Temari- Imi place cum lupta.E o kunoici desavarsita.
5.Yuhi Kurenai-Mi se pare draguta, e un jounin foarte bun.Modul in care se imbraca, nu stiu de ce dar imi place.

#20
cele cinci fete care imi plac:
1. Hinata- pt ca devine mai puternica si seamana mult cu mine
2. Konan- imi place stilul ei
3. Temari- imi place ca e dura uneori si chiar daca e dura, totusi are si ea o inima
4. Tsunade- imi place fiindca e cel de-al 5-lea hokage, desi e batrana isi mentine frumusetea si tineretea, iar nu in ultimul rand fiindca e puternica
5. Sakura- imi place de ea, deoarece cum s-a mai zis, o i-a pe urmele celui de-al 5-lea hokage si devine din ce in ce mai puternica, ajuta oamenii si se mai cearta cateodata cu naruto71
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.596 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.338 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)