Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wrestlingul

#1
In acest topic va puteti exprima parerea despre acest sport(in limita bunului-simt),care este wrestleru vostru preferat si daca aveti,pune-ti niste informatii despre el.
Wrestlingul este sportul meu preferat.Prima oara cand m-am uitat la el(acum 2 ani)mi s-a parut un sport dur...dar dupa o perioada(cam 2 saptamani)am ajuns sa il ador.Wrestlerul meu preferat este campionul WWE-John Cena!am niste informatii despre el:
-a debutat in wrestling in anul 2000
-a jucat in cel de-al 2-lea film produs de WWE "The Marine"
WWE Championship
-la invins pe ohn "Bradshaw" Layfield pe data de 3 aprilie 2005 in Los Angeles,California,dar a pierdut in fata lui Edge pe data de 8 ianuarie 2006!
-si-a recuperat titlul in aceiasi luna pe 26;
-numele adevarat>John Felix Anthony Cena
-este nascut pe data de 23 aprilie 1977 in West Newbury, Massachusetts, USA
-nickname>Prototype, Dr. of Thuganomics, The Franchise, The Marine
-inaltime>1,85 m
-stare civila>necasatorit
-Este fan al rock-ului clasic, iar Led Zeppelin este formatia sa preferata. Este, de asemenea mare fan al desenlor animate;
-Ii place sa se imbrace in pantaloni scurti din denim (pana la genunchi), tricou si sapca;
-John Cena este jucator profesionist de wrestling, cantaret de hip-hop si actor;
-La WWE a participat pentru prima data intr-un meci impotriva lui Kurt Angle pe data de 27 iunie 2002. John Cena a fost infrant destul de greu de Angle, el facand atunci o foarte buna impresie;
-In 2004, statutul de vedeta al lui John Cena se dezvolta. El castiga Campionatul Statelor Unite, detronandu-l pe Big Show. Nu dupa mult timp, pierde titlul, dar la fel de repede il recucereste. Peste o vreme Cena pierde din nou titlul in fata colegului de la WWE ? Carlito. Se spune ca in acea perioada Cena a fost injunghiat in rinichi de unul din bodyguarzii lui Carlitos. Asta l-a facut sa stea pe tusa o luna;
-In 2005 si 2006 a mai avut cateva altercatii. El a avut neintelegeri cu campionul John Bradshaw Layfield, managerul Eric Bischoff si wrestler-ul Chris Jericho. De asemenea, a avut dispute cu Edge si Umega. El si-a facut insa si cativa prieteni in aceasta perioada. Printre acestia se numara Carlitos, alaturi de care impreuna cu Jeff Hardy a castigat un meci contra lui Edge, Randy Orton si Johnny Nitro;
-Anul 2007 este unul important pentru Cena. Chiar la inceputul anului, el a avut un meci cu Kevin Federline. John a terminat meciul invins. Mai tarziu, in acea noapte Cena s-a razbunat pe Federline printr-un `body slamming` in spatele scenei;
-LP-ul de debut a fost inregistrat impreuna cu varul sau Tha Trademarc si se numeste `You Can't See Me`. Primul single de pe acest material a fost `Bad, Bad Man`. Melodia a beneficiat de un videoclip, o parodie a culturii anilor ?80 si a show-ului de televiziune `The A-Team`.Cel de-al doilea single de pe `You Can't See Me` a fost `Right Now`;
-In 2006, John Cena s-a lansat si in lumea filmului. WWE Films, o divizie a World Wrestling Entertainment, a produs primul film in care a jucat Cena - `The Marine`, care a inceput sa fie difuzat de 20th Century Fox incepand de pe 13 octombrie 2006.
Cam atat despre John Cena.....cam atata stiu...dak mai aflu cate ceva mai postez!!!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
Parerea despre wrestling : lupte,uneori chiar trucate...dar recunosc ca imi plac,adica de obicei urmaresc asa ceva,mai putin pe cele din divizia "divas" sau cum se numea..femei care se bat si se trag de par,pur si simplu nu imi place.Dar in rest ma uit la meciurile din smackdown si restul,de cand ma uit ..as zice ca de vreo 2-3 ani poate chiar mai mult,cam de cand se lupta si Edy Guerrero si care desigur era favoritul meu impreuna cu Cena si Rey Misterio.Acum imi plac Baptista,Bobby si desigur Cena care inca a ramas printre favoriti.


#3
Eu anul trecut, cam prin vara[adica cam pe acu] eram total innebunita de wrestling ...
Jeff Hardy, Edge,Jhon Cena toti ashtea 3 imi erau total divini ...
Ma bateam cu varu'miu mai mic, saream de pe pat, d prin copaci, faceam scheme, si atunci cand cinv ma contrazicea in legatura cu faptul ca NU SUNT TRUCAJE, ii aplicam o sulitza un FU sau un swantan bomb[ crek asa s scrie] ...
Totusi acu m'am trezit, si mi'am dat seama ca oamenii care fac asa ceva nu sunt prea intregi la cap, si mai ales mosii, care cik "se bat" in ring, cand ei nici nu mai stiu ce nu'i doare ...
Totusi inca ma mai ui[9] uneori, cand merg la varu'miu, sau cand ma plictisesc noaptea ... Smile
[Imagine: ChibiLuna.png] [/center]

[Imagine: chibi_722.gif]
Chibi meu Smile

#4
xD @__________@' nyaaaaa *faints* *dies* deci este un topic wrestling pe forum, bun. Well eu obisnuiam sa ma uit tot timpul la wrestling, adica atunci cand era la TV nu il ratam, dar in ultima vreme nu prea am mai avut timp, totusi inca imi place destul de mult xD... Well nu ma uit la TNA sau ECW... de obicei ma uit numai WWE si mai mult la RAW decat la Smack Down xD. Nyaaaaaaaaaa Jeff Hardy ish so crazy O_O' and Randy Orton cat il uraste toata lumea mie imi place xD x.x'

#5
I love this show,dar pacat k sunt trucate k mi-ar placea sa va oameni loviti cu scaunele in fatza,dar totusi trucate sau nu fazele sunt incredibile,mai vezi si cate o masa turtita peste un om,nijte scaune frumos rupte de spatelel unui om,nijte toberoane indoite de fatza unui nebun care se crede regele scarii dar care pana la urma cade de pe scara pe o masa,deci pot sa spun in concluzie k este:
100% distractie pt noi si
0,5% pt ei(pai cand mai gresesc si nu opresc pumnul la timp il mia paleste pe saracul om in figura)
You hurt me,but I kill you!
What doesn't kills you
Gets you stronger!



[Imagine: narutodemon_xl.jpg]

Yondaime & Naruto,best hokage and best ninja,what a combination...

[Imagine: Naruto__Naruto_and_Yondaime_by_Risachantag.jpg]

[Imagine: chibi_933.gif]
Adenthielis, chibi-ul lui seeergiu


Bancuri,glume,avem de toate !!!

#6
uuu..Ce multa lume prefera wrestling-ul 21.Eu una nu.Nu ca n-ar fi ceva de capul lui,dar mi se pare mult prea...dur ^^.Insa mai stiu cate ceva despre el [I'm a big sister..and I have a little brother..].Din cate mai prind cand se uita frate-miu la tv si am si eu lipsa de ocupatie necesara urmaririi emisiunilor WWE,pot sa spun ca cel mai simpatic mi se pare John Cena.Si apoi il urmeaza Jeff Hardy [o da...halal fata sunt 21].Ceilalti nu-mi prea plac,mi se pare foarte increzuti.Insa e ceva si mai interesant decat luptele dintre barbati si anume..divele 8.Ele chiar arata bine...pana cand se bat 21.
[center][Imagine: siggi1wf5.png][/center]

#7
Eu ma uit la WW si la TNA dar orcum im idau seama ca este o facatura iar aia joaca un teatru putin cam prost le trebuie o zeama rosie.Orcum imi plac aceste lupte deoarece niciodata nu sti cine mai sare in ajutorul celui care pierde iar lumea il indrageste.Imi place Sting dar nu-mi place acuma ca sa data cu Mafia iar acum pare putin cam fraier mi-au placut si imi plac Team 3D sunt super tari . Orcum mi-a placut atunci cand Hogan cand la trimis pe fiul sau la teatru pt. a face Wrestling .
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#8
I'm not the only one, yay !
Welll, sunt fata si aproape toate fetele imi spun ..." vai draga, da' ce-ti place la wrestling ? nu este de fete ... "
Eh, imi place wrestlingul. Si fetele pot sa se uita la lupte. Mai ales ca sunt baietoasa.

Imi place cum lupta Jeff Hardy, pacat ca nu mai este in wwe . Sper ca o sa-l ierte Vince Mcmahon si il lasa sa se reintoarca in wwe. Pentru ca lupta bine, este pacat. Pana la urma tot pierderea lui Vince este, pentru ca unii fani il plac pe Jeff . He is cute !
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#9
Si eu ma uitam ca disperatu' acum cativa ani. Dar in ultimul an nu prea ma mai uit, nu ma mai pasioneaza asa de tare. Inainte ma uitam la tot, Smack Down, Raw, TNA. Acum n-am mai vazut sa dea TNA pe undeva, si ma mai uit ocazional la Smack Down sau Raw. Imi placeau Batista, Undertaker, Rey Mysterio, John Cena, Jeff Hardy, Rick Flair, Triple H, Shawn Michels, etc. Din TNA imi placea mult Sting, imi placea si Christian, si imi place si acum cand e in WWE, imi placea si Abyss si inca, cativa pe care nu-i mai tin minte. Acum, nu-mi prea place de Batista, a luat-o cam razna, totusi, a inceput sa-mi placa Randy Orton, si imi mai plac si tipi noi, oarecum, ca MVP, Kofi Kingston, Evan Born, etc. Chiar daca e trucat, ramane destul de spectaculos. 10
[Imagine: akv4ok.png]
So sacrifice yourself, and let me have what's left.
I know that I can find the fire in your eyes.
I'm going all the way, get away, please.

#10
A zis cineva wrestling ???
Eu ma uit impreuna cu Okasa de vreo 2 ani. Ma uit la Raw in primul rand si la toate PPV'urile !!!
Sincer nu imi pasa daca e trucaj sau nu, e adevarat ca ramane spectaculos
Idolul meu e Jeff Hardy, bineinteles, insa imi pare rau ca a plecat din WWE. Acum e in TNA, si dupa cum am vazut, o duce destul de bine, s'a ingrasat bine de tot
Si Randy Orton e spectaculos , si multi altii pe langa el. Insa atitudinea lui e de nota +10 !!!
Si am mai intalnit baieti care ziceau :" Nu pot sa cred ca te uiti la wrestling, esti fata, bla bla bla...", dar nu cred ca asta conteaza prea mult.
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)