Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Telenovele

#22
Nu mi-au plăcut niciodată la nebunie, dar m-am uitat la o grămadă. Adică, știu că atunci când începea o nouă telenovelă eram destul de entuziasmată 21 dar nu mi-aș fi dat eu timpul de ieșit afară pt. a sta în casă să urmăresc un anumit serial. Știu că era Rebelde, la care m-am uitat și mi-a plăcut și chiar nu am nimic împotriva serialului nici în ziua de azi - așa și începea la o anumită oră când eu ieșeam afară, mă chiar îmi plăcea, dar preferam să ies afară decât să mă uit la Mia cum se isterizează și la... ăă, cum o chema? Ceva cu R.... Roberta, așa : )) cum dă pumni tuturor. Era fain, trebuie să recunosc, chiar mi-a plăcut : ))
Mi-a plăcut așa și : Legături de familie ( sau ceva pe acolo, nu mai știu sigur dar cred că așa se numea : )) ) , Clona ( un fel de operă de artă , mă - sincer chiar mi s-a părut foarte bine...ă, creată. ) , fără sâni nu există paradis , majoritatea cu Edith Gonzales : )) și eu mai știu? am văzut atât de multe că nici nu le mai țin minte. Treaba e că mie chiar îmi plăceau să îi văd cum plâng acolo și suferă și etc., etc., etc. Și acum mă mai uit dar pt. că nu am la ce să mă uit. Adică deschid tv și mai mult din obișnuință îl las pe acasă. Aa, ce e? Ceva cu iubire nu știu cum... Ăă, nu-mi place. Dar las acolo și nu prea sunt antenă. Când începuse de curând Analia eram cam entuziasmată, primele episoade mi s-au părut faine = )) adică tipa arată așa bine că parcă ai deveni bisexuală pt. ea : )) așa, să nu exagerăm și după mi s-a tăiat de tot. Acum nici nu îmi vine să deschid tv ca să mă uit la telenovele deși uneori ( din cauza anumitor circumstanțe, I mean cineva se uită la tv pe acel program și nu am cum să schimb, ce să fac... mă uit ), deci, uneoooooori mă uit pt. că nu am de ales, alteori din curiozitate 21 cel mai des din plictiseală.
Daaaaar! a existat un timp în care chiiiiiiiar le adoram.
A menționat cineva ceva despre Tânăr și Neliniștit, fraaate, serialul ăla cred că are 4000 de episoade 21 cine s-o uita la el, nu pot să pricep. Am văzut și eu un episod sau așa ceva, aproape că am adormit acolo. : ))



Răspunsuri în acest subiect
Telenovele - de Jigoku - 31-01-2008, 08:32 PM
RE: Telenovele @_@ ? - de MimiÅŸor - 17-01-2010, 07:23 PM
RE: Telenovele @_@ ? - de Me†al. - 17-01-2010, 10:38 PM
RE: Telenovele @_@ ? - de Yura-Chan - 23-01-2010, 11:11 PM
RE: Telenovele @_@ ? - de Zăpă - 29-05-2010, 02:26 PM
RE: Telenovele @_@ ? - de Lori. - 05-06-2010, 06:22 PM
RE: Telenovele @_@ ? - de Teh - 09-06-2010, 12:25 PM
RE: Telenovele @_@ ? - de βεκi - 09-06-2010, 11:58 PM
RE: Telenovele @_@ ? - de Crazy~Tenshi - 08-07-2010, 11:45 PM
RE: Telenovele @_@ ? - de DeDal N. - 29-01-2011, 11:36 PM
RE: Telenovele @_@ ? - de Assyria - 03-02-2011, 03:55 PM
RE: Telenovele @_@ ? - de Alya - 03-02-2011, 07:56 PM
RE: Telenovele @_@ ? - de Serqet - 19-02-2011, 05:00 PM
RE: Telenovele @_@ ? - de Rose ^^ - 07-03-2012, 09:05 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)