Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

What anime...

#1
Un user va spune cu ce personaj dintr-un anime(trebuie specificat care)seamana userul de deasupra lui.Trebuie sa argumenta-ti de ce ati asemanat userul cu personajul respectiv(no spam pls).
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
yulobo
Well well .. nu prea te cunosc, de fapt chiar nu te cunosc.Dar ma voi lua dupa nume,instinct si avatar.
Pari o persoana draguta si interesanta,ce se ataseaza de persoanele din jurul sau, pari ceva de genul : very pink , si careia ii pasa ce cred ceilalti depsre ea ( in sensul bun de aceasta data ) .Hmm pari o fata foarte draguta desi nu te cunosc.Asa ca ..te voi compara,asemana cu Amu din Shugo Chara.
Iata o poza chiar aici - in caz ca nu stii cum arata.
hmm te pot aemana cu ea,trebuie sa recunosc,si datorita avatarului care este de asemenea roz.Dar totusi nu bag mana in foc pentru ca nu te cunosc chiar asa de bine,de fapt nu prea te cunosc -.-"
So the nex,tI suppose..is me ^^'

#3
Nu stiu de ce, imi veni in minte Vash din Trigun. Pari genul de baiat ,,clumsy'', glumet sau pus pe sotii - una din doua. Mereu incerci sa pari vesel si dragut cu cei din jur, insa undeva in sinea ta ai o doza de seriozitate pe care ti-o expui o data pe sezon, si daca te straduiesti poti fi si profund. Daca n-am nimerit, asta e. Smile Am tras o concluzie aruncand o privire peste postarile si profilul tau.
[Imagine: ls.jpg]

#4
Am mai dat de cateva posturi ale tale, dar nu m-am putut gandi la niciun personaj cu care te-as putea asemana, asta pana cand nu ti-am vazut semnatura. Cred ca semeni cu Lina Inverse din Slayers, atat din cauza semnaturii si a culorii ei, cat si de la nickname-ul pe care il ai. "Cu par de foc" ma duce cu gandul la personajul pe care tocmai l-am amintit. Isn't it? Than sorry.

#5
Hmmmm Fani-chan 21
Tu imi pari ca semeni cu ... ah da! Chizuru Honsho din Bleach... Aici ma refer mai mult la aspectul fizic, la par si la ochi. Iar la atitudine, well, sa zicem ca semeni un pic cu Saya Kisaragi din Blood-C, asta pentru ca , cred eu, reusesti sa surprinzi pe toata lumea, esti draguta si amuzanta and ofc, ai momentele tale de nebunie, mai ales momentele cand te simti puternica. :3 Oh, dunno what to say anymore...

#6
Paii nu te stiu foarte bine. Dar zic ca semeni cat de cat(poate nu in totalitate, agresiva nu cred ca esti39) cu Hime Onizuka din Sket Dance deoarece ai un bun simt al umorului, te descurci in orice situatie si ai o inima buna, dar care stie cand trebuie sa fie mai stricta. Aa si la infatisare mi se pare ca semeni cu Erza Scarlet din Fairy Tail. 39 Apropo, ea e pe primul loc al anime`ului la infatisearea personajelor feminine, deci esti superba si tu ^^
[Imagine: 6sc1l3.jpg]
For every 99 times, you looked me in the eye,
swore you weren't lying and I was so blind..




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)