Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hiro vs. Yuki

#1
ok,deci recunosc k yuri arata bine si bla bla bla,dar HIRO e....WOW!! I'm in love!! :8:
hiro e asa de...hot!!si cool!si tare!!si super misto!!pur si simplu il ador! are un caracter care ma da pe spate, se poarta foarte frumos cu fetele Smile

[Imagine: HiroPics.jpg]

[Imagine: Hface.jpg]

[Imagine: awww.jpg]

[Imagine: hiro1.jpg]

voi pe cine alegeti si de ce

#2
Interesant topic.Pe cine as pute-a alege daca nu pe iubirea mea...Yuki Eiri!10.Sa spun si care sunt motivele pentru care il aleg:este incredibil de kawaii,are niste ochii pe cat de reci pe atat de superbi,o atitudine magnifica,un par bestial,un cercel adorabil....si lista poate continua,nu?Si Hiro...este destul de dragut,este un prieten adevarat...dar pentru mine intodeauna Yuki va fii pe primul locSmile
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
Pai nu stiu..Hiro e un tio super de treaba, un prieten foarte bun, un cantaret tare, un romantic, si un tip amuzant. Pe langa asta e foarte realist si inteligent. Yuki este un tip de treaba, mai distant, romantic, intelegator-pe cat posibil-, un foarte bun nuvelist, inteligent, realist, frumos...nu stiu, amandoi au calitatzi peste calitati. Hiro e un bun prieten. Yuki e un bun iubit. Nu pot sa aleg dintre ei pentru ca ei se aseamana intr-o anumita privinta foarte importanta: sunt foarte importanti pentru Shu si el nu ar putea renunta la nici unuSmile
[Imagine: sig3a.jpg]



#4
pai....o intrebare grea.,...pt ca amandoi sunt draguti...si fiecare are ceva special...
Yuki - e indraznet, tupeist, dur, dragut, simpatic, adorabil, are o privire irezistibila (mai ales cand e nervos :love: ) si e super.
Hiro - e un prieten loial caruia ii pasa de tine, te ajuta in orice ai nevoie, nu te lasa balta, e alaturi de tine la bine si la rau, e dragut, simpatic si de treaba.

E o decizie grea dar cred ca tot pe yuki il aleg...are acea privirea care te atrage....si e asa de frumos de nu-i poti rezista...oh de ce nu exista si in realitate? de ce? :cry:
Deci, ramane YUKI EIRI!
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#5
hmm...grea alegere...

Yuki Eiri - sa definim bine cuvantul! romancier [rezulta stiti voi ce...], inima-de-gheata la prima vedere [saracu...eu tot il plac 10 ]

Hiro - ascultati aici, fani Yuki Eiri! atent, dragut, nu are fete false, un prieten adevarat [subliniez ultimele 3 cuvinte!]

Ce il deosebeste pe Hiro de Eiri? Toata acea dragoste care vine din inima pentru toti cei apropiati, si faptul ca prefera mai mult o prietenie sincera, decat sa il corupa 10 pe micul Shu cand are ocazia...

Deci, I choose Hiro!
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]





#6
Chiar trebuie sa aleg numai pe unul?Nu se poate o cale de mijloc? *puppy eyes* Sincer imi plac amandoi.Fiecare are farmecul lui.Hiro tine mult la Shu si o arata de nenumarate ori,Yuki este rece,insa il iubeste mult pe acesta.Fizic amandoi arata bine.Yuki are insa niste ochi divini,care te fac sa-ti pierzi capul 8.Alte mari diferente nu prea sunt intre ei.Hai sa zicem ca as alege Yuki :p
[center][Imagine: siggi1wf5.png][/center]

#7
Grea decizie, Hiro este dragut, sensibil si iubitor, intr-un mod de bad boy. Daca nu ar fi el, probabil Shuichi nu si-ar da seama ca il iubeste pe Yuri.
Yuri, este unul din personajele principale, care de la tipul arogant si rece, ajunge sa primeasca in viata lui o persoana opusa lui, si chiar ajunge sa o iubeasca.
Il aleg pe Yuki, chiar daca Hiro reprezinta un personaj destun de important, mie imi place mai mult de Yuki
[Imagine: YWk6O.jpg]

#8
Well Hiro e un prieten bun si apropiat a lui Shuichi si Yuki e iubirea lui Shuichi. Tocmai de aceea nu ii putem compara la acest capitol. Hiro a fost cel care l-a incurajat pe Shu sa nu isi piarda speranta si sa nu renunte la Yuki. El a fost cel care a mers sa il confrunte atunci cand a simtit ca prietenul sau e in pericol, fie ca emotional sau fie ca a vrut sa ii ceara socoteala lui Yuki pentru ca nu l-a aparat pe Shu. Si aici Yuki si-a aratat ingrijorarea fata de el si i-a batut mar pe cei care au incercat sa il santajeze si pe cei care l-au umilit pe micutul roziu. Ambii tin la Shu dar fiecare il felul lui. Asa ca nu am cum sa aleg pentru ca nu e un triunghi amoros. Si nici un imi place de unul mai mult decat de celalalt.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Lye 12 14.671 01-05-2014, 10:21 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Tatsuha Uesugi or Yuki Eiri ? Addeh 2 5.100 29-04-2014, 08:43 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)