Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai sexy actor/actrita adolescent(a)

#11
In momentul de fata, preferati mei sunt si vor ramane o perioada mare de timp Jake Gyllenhaal 8 (cu rolul lui din Prince of Persia m-a vrajit, desi-l stiam, dar abia dupa ce am vazut Prince of Persia l-am recunoscut, in The Day After Tomorrow) si Ian Somerhal 8 (doar in The Vampire Diaries l-am vazut pentru prima data jucand, desi-l stiam din reviste, pana sa ma apuc de serial si sunt vrajita 8 si de el, efectiv).
Ii ador, nu am cuvinte, doua bunaciuni :X
Si ca actor de origine asiatica, mama, lista-i lunga 21 dar cel mai mult sunt innebunita dupa Lee Jun Ki, Yamashita Tomohisa si Wu Chun 888
[Imagine: mboi6o.png]

#12
Norocul meu ca m-a apucat criza de seriale de comedie si ca am dat peste "Skins". Maxxie (Mitch Hewer) era pur si simplu adorabil xD Pacat ca era gay...dar imi placeau fazele cand devenea sensibil. Ah, si tipa aia, Sketch, era innebunita dupa el, nici nu ma mir de ce. Si Tony (Nicholas Hoult) era dragut, dar in sezonul 1, cand avea breton lung.
Ar mai fi si Brant Daugherty din Pretty Little Liars (Noel) si Nicholas D'Agosto din Heroes si Science Rocket.
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !





Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)