Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce parere aveti despre Animezup ?

#11
Nu stiu daca sunt veche sau noua...cred ca tind spre cei noi 106 dar de ce sa nu postez si eu aici?
Pot sa spun ca site-ul asta rulz pentru mine...mi se pare cel mai primitor...ceilalti useri sunt amabili,sociabili,interesanti cu idei care mai de care mai interesante.
Topicurile se inmultesc repede si chiar sunt distractive si pline de ...^^` divertisment? 106
Pe forumul asta simt ceea ce nu simt pe altele....si anume, Pace...105
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#12
Ma bucur sa vad ca va place site-ul nostru!
In curand, il vom face si mai bun! Nu numai ca il vom face sa arate mai dragut, pastrand insa si vechile teme, dar vom adauga si facilitati noi la forum. Ce anume... nu va spun 10 Va fi secret!
Va spun doar ca va fi ceva mai de amploare... asa ca imi va mai lua cateva saptamani pana termin! Dar eu cred ca o sa merite! Vom veni cu multe lucruri noi, lucruri ce nu pot fi gasite pe alte forumuri anime romane! Am fost inovativi de la inceput, si asa vom ramane 3

#13
Eu sper sa ramaneti cei mai buni mereu. Sper din tot sufletul, pentru ca atmosfera de aici nu se intalneste si pe alte site-uri. Sper chiar sa-i intreceti pe unii care se cam lauda in ultima vreme ca sunt cei mai buni. Lasa, ii stiu eu pe aia unii. 65

Si Flaw... Felicitari. Chiar ai reusit ceea ce-mi spuneai odata de mult. Acum esti cu propriul tau site. Ai crescut mare !

PS. Cat de mic ma simt eu... 46 20

Apropo, Flaw... Te-ai gandit sa-ti inregistrezi site-ul pe trafic.ro ca sa-ti monotorizeze traficul ? Sa vezi cat de mare sau mic esti ?
[Imagine: shaiyalight.png]

#14
Arashi Kigen A scris:Apropo, Flaw... Te-ai gandit sa-ti inregistrezi site-ul pe trafic.ro ca sa-ti monotorizeze traficul ? Sa vezi cat de mare sau mic esti ?

E deja pe Statistics.ro, dar il am si pe un alt site strain, plus pluginul de myBB.
E maricel deja... Avem deja peste 200 unici de vizitatori pe zi, iar luna trecuta am avut peste 9000 de vizitatori unici. Luna asta, deja avem peste 3000.

#15
hmmm..sunt noua pe aici dar site-ul pare destul de bun.cu ce imbunatatiri o sa mai adauge flaw o sa fie bine.dar totusi...as vrea sa pun cateva intrebari...dar mai bine nu..ca s-ar putea ca printre raspunsurile la intrebari sa fie ceva legat de schimbari.soo..astept si vad.site-ul nu e perfect..inca mai are ceva defecte care , sa speram, ca vor fi reparate.nu vreau sa se inteleaga ca nu imi place site-ul..dar mi-am dat parerea.sper ca nu am venit eu prea tarziu si scimbarile sunt deja facute.ma scuzati atunci.....

#16
Nu, nu, schimbarile vor aparea in curand.
Dupa cum am zis, nu e vorba doar de un skin nou, si din aceasta cauza va dura mai mult... Dar cred ca va fi gata pana pe 1.
Schimbarile vor aduce multe lucruri noi, nemaiintalnite pe site-urile sau forumurile anime romanesti 3

#17
buna idee, Flaw :thumbup:
poi sa vedem, mie una imi place foarte mult site`ul asta,
e pe gustul meu si au persoane care imi sunt dragi de felul lor.
moderatorii sunt super de treaba si fac o treaba foarte buna pe aici.
mie una imi place mult sa bantui topicurile pe aici (cu exceptia celor cu spam) ...in orice caz e foarte frumos pe aici 10
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#18
Multumim, multumim 5
Anunt pe aceasta ocazie ca lucrarile la zup2 se apropie de sfarsit. Acum ne apropiem de perioada de beta-testing si sambata sau chiar vineri e foarte posibil sa lansam noul site.

#19
Parerea mea tocmai mi-am spus-o, insa poate ar fi trebuit sa existe si un topic pentru intrebari si nelamuriri, pentru ca eu am unele. (Da, asa sunt eu, mai tampita de cap)

Daca se afirma ca va aparea Zup2 ce inseamna acest lucru mai exact ? Userii vor trebui sa o ia de la zero (aici ma refer la posturi, munca si alte aspecte) ?

Iertati-ma ca am intervenit in sectiunea nepotrivita, insa vreau sa ma lamurec mai bine.

Si ca sa fiu si on topic : Felicitari pentru intreaga munca depusa. Se vede din plin roadele acestei munci.

Si un off topic : Sper sa ramanem in continuare prieteni si la si mai mare. (Imbratisare stransa si pupici)

Inca o data scuzele mele. :77:
[Imagine: shaiyalight.png]

#20
Nope, nimeni nu va trebui sa o ia de la 0, decat in anumite privinte 10 Adica o vor lua de la 0 in folosirea noilor "chestii" introduse 65
Zup2 inseamna practic o infatisare noua pentru Animezup, o usoara reorganizare a site-ului, optiuni noi si cateva surprize noi.
Cu putin noroc, in seara asta o sa mut zup2 pe Animezup (pana acum am lucrat la el pe un subdomeniu)
Deci nu va faceti griji, nu se pierd posturile. Nu se pierde nimic, doar se adauga. Recunosc totusi ca vechile teme s-ar putea sa nu se imbine foarte bine cu noua structura a site-ului.
Vedeti diseara 3
Cum ajung acasa, inchid site-ul temporar, si trec la treaba. Toata operatia nu ar trebui sa dureze mai mult de o ora 4




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)