Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hinata

#1
Pai mie imi place cum arata hinata..... ochi aia mari si albi........ are dc sa ii placa de naruto........ imi place ca pare foarte semsibila.... dar ii puternica...... Ce parere aveti despre ea........ Astept parerile voastre.....
..

.
.. Zby...
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#2
hmmm.....si mie mi se pare destul de draguta....ma refer atat la infatisare cat si la caracter nu este vreo ingamfata sau vreo fitoasa si imi amintesc un episod in care l-a ajutat pe naruto la un test...hmmm acum voi o sa ziceti ca l-a ajutat pe naruto fiindca el e baiatul pe care il place..o fi si asta un motiv dar cred ca l-a ajutat si fiindca este o persoana buna la suflet si a vazut cca toti au copiat in afara de el...nah...mi se pare draguta si la fata big blue eyes..mereu mi-au placut ochii ei si infatisarea aceea inocenta poate ca totusi e cam nesociabila si tacuta ,retrasa dar in rest imi place...este genu de fata pe care nu o prea mai intalnesti...so e destul de rara atat la blandete cat si la frumusete....nu mai am ce sa zic...ok...byyee
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#3
Hinata mi se pare o fata foarte simpatica,mai ales cand zambeste^^Smile.Este timida,dar nu si atunci cand se lupta si a dovedit asta,este puternicaSmile.Pot spune ca imi place foarte mult acest personaj(unul dintre cei care-mi plac).Este tacuta,retrasa,nu este genul care sa intre in belele sau certuri.Da,numai am ce zice,is a candy girl10

#4
E personajul meu preferat dintre fetele din Naruto. Imi place foarte mult cum arata si imi place ca e inocenta, timida. Sper sa nu ramana cu Naruto, eu vreau sa ramana cu Neji, dar nu cred ca acest lucru e posibil, datorita segmetul de varsta caruia i se adreseaza acest anime.
Nu stiu daca neaparat il iubeste pe Naruto, cred ca este mai mult admiratie, decat iubire, dar orice e posibil...
It's a game...

#5
Iritant de timida (probabil ca o sa par chiar carcotas)
Ce nu-mi place la ea: E timida, frate. Mult prea timida; parca o mananca cineva. Nu prea are personalitate. Se lasa uneori usor intimidata si.. pur si simplu e introvertita. Ma enerveaza vocea ei de soricel si vesnica ei replica "Naruto-kun".. naruto-kun in sus, naruto-kun in jos. Fata asta are nevoie de niste benzina ca prea e lipsita de viata.
Ce imi place: Tehnica XD Bine, si ambitia.. Da` tehnica aia e super marfa, cea cu palmele (am uitat cum se numeste, deh..) Si Byakuganu`.
Cred ca o parte din caracterul ei se datoreaza lu` taica-so, care a luat-o dur si apoi a renegat-o, pe motiv ca era prea slaba. Nu mi s-a parut un lucru potrivit, da` bine macar ca a ajuns si ea cineva. Daca nu era Naruto... 78

#6
eto...Hinata ... SuPeR KAWAII ^^
Imi place super mult de ea,o fire sensibila...arata o.O de milioane -ma refer in special in shippuuden XD,dar si foarte puternica...abia ashtept sa o vad intr-o lupta mai serioasa ...crek o sa rupa tot>.<
Este genul de fata care nu ai cum sa nu o placi.A muncit din greu sa isi faca propriile tehnici sh bn k pana la urma se intzelege sh cu Neji,pt k ii ador p aman2 sh n vroiam sa se omoare p acolo 21
In concluzie o fata d nota 10.^^

#7
Hinata este o fata foarte draguta si timida.Un personaj foarte nevinovat careia ii pace sa-si faca multi prieteni si desi pare neajutorata paote sa demonstreze, atunci cand este nevoie poate fi si puternica.
Este foarte indragostita de Naruto,desi idiotul nu asti da seama de acest lucru.Sper ca intru-n final cei doi sa poata fii impreuna.Hinata este totusi un personaj pe care il admir.Cam atat.
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.






#8
Well , well ... Hinata 39
Nu prea o indragesc , deoarece este o fata foarte timida 0.o si cred ca intrece masura de timida xD Nu stiu , ma enerveaza cand Naruto o baga in seama si ea incepe sa se balbaie -_-" Daca nu ar mai fi atat de timida poate ca Naruto ar indragi-o mai mult si ar deveni chiar buni prieteni . Dupa niciodata nu sti ce s-ar putea intampla xD Imi place de ea pentru ca este foarte draguta , iar ochii aceia frumosi ii pun in vedere parul , deasemeana incredibil . Ce-mi mai place la ea este faptul ca stie sa lupte si nu ii place sa dea inapoi . Asta dovedeste ca este foarte curajoasa 8 Ce pot sa zic despre cuplul Hinata&Naruto 39 Cum am spus mai sus , daca ar intra si ea in vorba cu el poate acesta ar incepe sa simta ceva pentru ea . Eu una ii vad formand un cuplu , deoarece se potrivesc . Imi place sa ii vad impreuna , sunt atat de sweet amandoi . Pacat ca este prea timida , daca nu ar mai fi asa cu siguranta ar fi una dintre personajele mele preferate xD

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#9
Hinata >> O fire timida, neputincioasa, chiar slaba dupa mine.
Este intradevar frumoasa, mai ales in naruto shippuuden, are parul mai lung 21 , esti finuta si firava, foarte emotiva, dar si asa este un personaj demn de naruto 21 si demn de acel anime .
Nu prea o arata asa de mult in anime, dar este deajuns incat sa iti dai seama ca ii place foarte mult de Naruto . Poate in viitor ea va putea sa-l cucereasca si el sa uite de Sakura 21
Am spus poate.
Nu este personajul meu preferat dar este un personaj dragut .
Sper ca va putea fi cu Naruto o.0 '

BYEEEEE hug
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#10
Imi place de Hinata mai ales ohii ei mari si albi.
Desi e o fire timida poate fi si puternica.E foarte frumoasa mai ales Shippuuden cand isi lasa parul lung.Este foarte emotionata cand sta in preajma lui Naruto si asta imi place mult.
Ea ar merita sa fie impreuna cu Naruto desi acesta are ochi doar pentru Sakura si nu observa cata dragoste ii poarta Hinata.
E una dintre personajele mele preferate.Sper ca Naruto sa uite de Sakura si sa fie cu Hinata.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto si Hinata Debb.' 11 8.796 20-08-2013, 07:44 PM
Ultimul răspuns: girl from hell


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)