Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[YuYu Hakusho] Ce nu ar spune ei niciodata...

#1
Ideea este simpla.Useri vor adauga o fraza unui personaj...pe care acesta nu ar spune-o niciodata.

Yusuke>Urasc luptele.Urasc sa fiu numit batausul scolii.Si bineinteles ca am detestat dintodeauna sa particip la turnee!De cand sunt mic...mi-a placut baletul.Ador rochitele acelea roz...Hei!Aveam si eu una...oare unde am pus-o?

Kuwabara>Hiei,vre-au sa iti spun ca am tinut la tine dintodeauna.Esti o persoana foarte importanta pentru mine.U esti...cumnatul meu!

Hiei>Waaaa....nu imi place Dragonu Negru!!!Vreau sa se numeasca Fluturasu Mov!Apropo...vreau zapada!Sa ma dau cu sania...sa fac ingerasi..si sa pot imbraca aceea geaca roz primita de la Kurama.

Kurama>Daca mai spune cineva ca imi place culoarea rosie...il distrug!!Paru meu are aceasta naunta oribila pentru ca am incurcat vopselele.In loc sa ma fac brunet...am nimerit Rosu-Pasional.Si..detest trandafirii...adica..yo urasc absolut toate plantele.Am alergie la ele!Hey!!Sa ia cineva buchetu asta de lalele de langa mine pana nu incep sa stranut!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
AM modificat putin ce am spus prima oara.

Yusuke>m-am saturat sa mi se spuna "Batausul liceeului".Nu sunt deloc asa.Si tatal meu nu e fomistu ala de Raizen!Mie imi place baletu...sunt invidios pe fetele alea cu rochite roz!Sunt asa gratioase!Dar yo..nu!Cand sa ma duc sa ma inscriu...aia de acolo mi-a zis ca "esti prea solid"...asa ca i-am aratat cat de solid sunt cu ReiGun!

Kurama>ce lume nebuna!imi spun ca semen cu o fata...pentru ca am paru rosu!Sunteti orbi sau ce?Am gresit cutia cu vopsea!Mie imi place sa fiu brunet!Hiei,ia mana de pe cutia de Wella Safira!E ultima cu negru!

Hiei>hah...daca sunt mic,ce?Voi nu stiti ca in secolul 21,marimea nu mai conteaza?Kuwabara se da mare si tare...pentru ca e mai inalt ca mine!De ce m-a facut mama asa mic??Ma duc la ea in sat..ca am si uitat cum se numeste!Intrebarea e...cum ajung?cred ca il rog pe MArco Polo sa-ma duca..si daca refuza,zbang un Dragon in cap.

Botan>nu vreau sa mai zbor pe matura!M-am saturat sa faca Hiei misto de mine,spunandu-mi "vrajitoare impiedicata"!Vreau un foras!Sau cum se zice?Feuras?hiei taci!Acum imi spune si analfabeta!Cat de aiurea poate sa fie viata mea.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
Yusuke-Urasc sa ma uit la chilotii fetelor. In special la cei ai lui Keiko. Nu sunt chiar asa de rau...Sunt mai sensibil si cuminte de atat.

Kurama-Hiei, vrei sa facem schimb de haine? Vreau dintr-o data sa fiu emo!
Hiei-Sigur! Am auzit ca rozul e culoarea sezonului, iar florile sunt atat de gingase si frumoase...

Kwabara-Yusuke e atat de tare... De maine o sa ma imbrac ca el si o sa ma conectez la o baterie ca sa fac Reigan!

Botan-Vreau sa fiu baiat si sa conduc o dubita in loc sa zbor pe matura!
[Imagine: chibi_1662.gif]
Haideti, cheliti-mi chibi-ul!
Descarcati-ca pe el!
Si acum, asa-i ca nu ma vezi ataca?

:nh:

[Imagine: girlholdinglollipop.jpg]
Hey! Mai mananci aia?

[Imagine: thkouichikimuraoretachi.jpg]

Kouichi Kimura...

So what if I still like Digimon Frontier?
I know about your secret teddybear!



#4
Yusuke: GATA!! Nu mai vreau lupte! La ultima mi-am fracturat humerusul! Păi se poate? Violenţa NU este o soluţie! O discuţie raţională este cheia. Merg să învăţ.
Kuwabara: URAMESHI! Nu te duce! Stai să caut cartea de filozofie! Era pe aici pe undeva, aşteaptă-mă te rog frumos!
Kurama: Pardon?! Vai de capul vostru! Degeaba vă zic, PUICUŢELE SUNT CHEIA! Un Bergenbier, meciu' Steaua-Dinamo şi o gagică sunt, pfai, raiu' pe pământ! Du-vă-ncolo de tembeli care învaţă. Degeaba vă zic. DEGEABA!
Hiei: Nu ÅŸtiu de-astea.
Koenma: Mă mărit cu Botan, se ştie! 15
Botan: SÄ‚ MOARÄ‚ GIBIKAI!!
Hiei: ...pot...pot să fiu domnişoara de onoare?...vă rog. *sob*
Genkai: BOTAN DRAGOSTEA MEA CUM AI PUTUT!!!!!!!!!!

24) ador topicu' ăsta.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

#5
Yusuke: Oh, Doamne! Maine avem test! Ma dus acasa sa ma apuc de invatat.
Kuwabara: Yusuke!!! Baka, asteapta-ma si pe mine. Iti dau o mana de ajutor.
Kurama: Rupe-i moaca aluia! Stafiile astea nu merita sa traiasca. Mai ales dupa ca-ti insulta podoaba capilara 24)
Hiei: Kurama, cum poti spune asa ceva? Sa nu ne pripim. Violenta nu este o solutie, asa ca hai sa discutam prima data cu el.
[Imagine: AnimeGirlSigV22.png]
[Imagine: 830089ew0r4hg5kr.gif]
-Cand, in sfarsit, gasim ceea ce am cautat in intuneric, aproape intotdeauna constatam ca era chiar asta. Intunericul.
C.G. Reinhart

#6
Yusuke - Deci, imi vine sa ma sinucid decand am aflat ce baiat rau si bataus am fost.. bine ca m-am schimbat intr-un baiat model, imbracat la costum si care invata si e la facultate de drept.. doamne, ce atata lupta? Totul se rezolva prin comunicare.
Hiei *imbracat ca un cocalar* - bah sa moara dujmanii mei, Kurama vi cu mine mancat-as salamu la mall sa-mi iau o cravata roz ca aia s-a murdarit si mi-e lene s-o spal, vreo 10 spray-uri ca io cam put si inca 50 de kg da haur.. Te iau cu mertzanu.
Kurama - Lasa-ma, ma duc la cur*e dupa care vad care mai e treaba la coafor ca ma vopsesc brunet si ma fac rocker.. ce dracu, stau cu trandafirii astia dupa mine..
Botan - yeye nigga, gimme the weed and leave me alone i just wanna smoke, ohhhh i saw a pink frog !!
Koenma - Botan, merg sa aduc prafurile, ori ne facem varza ori nu ?
[Imagine: Untitled-3-6.png]

#7
Yusuke: Vai, am intarziat la scoala! Si cand te gandesti ca de-abia asteptam ora de mate... si asta nu pentru a o vedea pe profesoara 9.
Kuwabara: Urameshi, nu minti ca astepti ora de mate. Astepti, ca si mine, testul la istorie.
Kurama: Nu mai suport trandafirii astia. Nu puteam sa fac rost si eu de o margareta? 108
Hiei: Iti dau eu, am o colectie intreaga acasa, imi place sa le privesc ore in sir... Desi sora-mea le uraste.
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]

#8
Au fost anumite replici care m-au amuzat foarte mult in posturile anterioare. Am ajuns la concluzia ca ei nu ar spune niciodata lucruri inutile, de genul whoever you want: azi am mancat trei briose cu unt de arahide, am baut apa dintr-o cana cu porcusuri albastri pe norisori verzi, am fost la cinema pe scaunul 12, randul 3, din sala 8... samd. Apoi nu ar spune lucruri extrem de personale, ma refer aici la Kurama or Hiei, in special Hiei. Si prin lucruri personale nu ma refer la povestea vietii pe care o aflam in linii mari, ci la lucruri precum Visul de aseara, in care eram fugarit de Yomi prin Padurea de Vest m-a marcat profund. Poate ca subconstientul meu vrea sa-mi transmita *and he goes in a deep state of psychoanalysis* ( tot aici ar fi si confesiunile intime de genul Last night, with Hiei... ). Dar cele mai amuzante sunt cele atribuite lui Yusuke, de la Nu mai lupt in viata mea, f--- this, sunt pacifist pana in adancul maduvei!, la As vrea neaparat sa ajung la scoala sa dau testul ala la geografia bobului de mazare, il asteptam de atata timp. Nici nu m-am plictisit la ore cand a inceput sa ne predea anatomia bobului de mazare. si la Poate ar trebui sa fiu foarte atent cum imi asortez hainele cu parul meu de acum inainte. Sa nu uit si de asortarea culorilor, e foarte important!
River! Make her blue again!

#9
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)