Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce nu ar spune niciodata

#10
Yuki: Moama, ce tare e NFS-ul asta, Shu draga, nu vrei sa-mi mai dai un ou Kinder? 4. Sunt foarte curios ce surpriza voi mai gasi de data asta. Da ce-i acolo, o carte?!?!?!?!?!?!? arunc-o la cos! Repede, repede, il urasc pe blondu' care a pus ganganiile alea in ea. Am deschis-o odata si m-au apucat de ochi, vai, a fost groaznic (pune dosul mainii pe frunte si se face ca lesina, dupa care afiseaza un zambet larg pe buze, semn ca a glumit cu lesinul, si isi continua jocul).

Shu: I love Gutzaaa, Adrian minune si Salam. Yuki, treci si fa-ti bagajul imediat!!!! Mergem in Romania la concert!!! Manele pe sistem cu Salam Regheton si Ionut Cercel. Suna-l si pe Hiro, stiu ca-i plac la nebunie manelele!

Hiro: Ayaka-san, aaaa, stii, eu m-as cam... desparti de tine. Nu de alta, dar am gasit o partida mult mai buna. O cheama Nikita si e summo, o sa-ti fac cunostinta cu ea, e o draguta 4.

Taki Aizawa: Baieti, lasati-o mai moale, nu fiti raaai! Melodia asta e preferata meaaa! (incepe sa planga zgomotos ca un bebelus, atunci cand unul din baieti ramane neclintit in decizia de a nu pune piesa pe album). - Va rooooog, "Ghita" e melodia mea preferata, Shu mi-a "scos-o in cale", are valoare sentimentalaaaaa!

Ayaka: Joi e concert Tokio Hoteeel, Mr K, spune-mi ca vii cu mine, please!
Mr K: Nu pot draga, ma duc sa fac pregatirile pentru Fuego, canta maine la 0-TV si m-a invitat DD sa-i ajut, ca el nu se poate ridica de pe scaun.
Ayaka: Bine, fie, o sa vin cu Tatsuha, el macar ma intelege, Tokio Hoteeeel! Give me five!
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...



Răspunsuri în acest subiect
Ce nu ar spune niciodata - de Lye - 18-10-2007, 02:34 AM
RE: Ce nu ar spune niciodata... - de venus_love02 - 26-10-2007, 04:30 PM
RE: Ce nu ar spune niciodata... - de shinigami_night - 03-11-2007, 11:07 PM
RE: Ce nu ar spune niciodata... - de Yaoi Queen - 22-08-2008, 07:27 PM
RE: Ce nu ar spune niciodata... - de Lye - 24-08-2008, 09:50 PM
RE: Ce nu ar spune niciodata... - de Lorelei - 07-02-2009, 02:24 PM
RE: Ce nu ar spune niciodata... - de Drama Queen - 05-12-2009, 02:25 PM
RE: Ce nu ar spune niciodată... - de Hetalia - 02-02-2012, 06:36 PM
RE: Ce nu ar spune niciodată... - de Katsu - 21-04-2012, 07:09 PM
RE: Ce nu ar spune niciodata - de Hetalia - 10-07-2012, 11:45 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)