Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce nu ar spune niciodata

#11
Shu: Yuuki! Mars incoa'! Iar nu e gata masa? De fiecare data cand vin acasa obosit de la servici tu tot ce faci e sa ai grija pe mate! Sa nu intraznesti sa te atingi de mancarea mea cu par de mata pe maini!

Yuki: Dar Shuu *ochi de catelus* , sunt asa de draguuuuuti!

Hiro: *danseaza pe "Barbie song"* vreau si eu rochie de-aia! Ayaka, te looooog!

Ayaka: Nici sa nu te gandesti! Mai intai ciorba mea, si dupaia rochitele tale!

Thoma: Sakumaaaaa, salveaza-ma! *se ascunde in spatele lui* Kumagoro vrea sa ma violeze!

Sakuma: Nu-ti face griji Thoma draga, il omoara je pe Kumagoro. Cine e el sa se ia de dulceata mea mica?

Tatsuha: Gata, m-am saturat sa stau dupa fundul lui Ryuichi! De azi ma fac uke! Taki, nu vlei ta fi tu plimu? *puppy eyes*

K: Nuuu..! Nu vleau in almata! Mi-e flica de alme si pelicol! Nuuuuu....

[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#12
Shuichi:
-nu il iubesc pe Yuki.
-nu il cunosc pe Yuki.
-sunt o fire calma si ma simt capabil ca sa va pot fi de incredere.

Yuki Eiri:
-nu imi place sa scriu.
-il iubesc din tot sufletul pe Shuichi.
-nu fumez.

Hiro:
-nu imi place sa cand la chitara.
-Shu' stie ca nu poate avea incredere in mine.

K:
-pe primul loc e fotbalul/tenisul de masa si apoi vin pistoalele.

P.S.: @Blue Eyes, faza cu Guta a fost penala.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#13
Yuki: I'm a barbie girl, in a barbie woooorld! Shu.... Shu darling, come and kiss me! (asta in timpul unui concert bad luck). Yuki, ridicand mainile pe sus si urcandu-se undeva sus, incepe sa faca cu mana si zice: Hai ma iubi, dame un beso, pliiiiiiiiiiz! 4

Shuichi: Stai asa, hey, iar asa, hey! (dansand "Calusarii"), si iar: Foaie verde maghiran mai, ma facu muica oltean, mai, port caciula de-astrahan...

Hiro: Vai, de cand astept, Maria Carneci da concert in Tokyo! E visul meu implinit! :X:X:X

Ayaka: Nano nano nano, nano nano na, nano nano doooo! Hey, Ryu, vreau si eu sa ma joc cu Kumagoro- chan, Te roooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooog! 4

Sakuma-san: Bai, shi puti aishia frati, nu mai poati omu' sa mananci oleaca di sheapa cu slanina, ca vini vaca di Mika si imputi aieru cu inghietata iei di capshuni! Yuki, fuji mai baieti si ada-mi si mii oleaca di rachiu, ca tari ma mai ardi beregatzali!


PS: Thanks Yaoi maniac!
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)