Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Boku wa Imoto ni Koi o Suru

#1
Umm.. mă gândeam să deschid un topic cu acest anime, sper că nu exista deja 42. Btw, e de gen drama şi romance, dar e in regula dacă l-am pus la romance?xD

_______________

Gen: Drama , Romantic
Autor : Kotomi Aoki Kotomi Aoki
Distribuitor : Shogakukan Shogakukan
Episoade:unul (si are vreo 50 de minute)

[Imagine: 819.jpg]

Poveste:

Animeul este destul de interesant, prezintă povestea a doi gemeni (o fata şi un baiat) ce se iubesc. Când erau mici Yori si Iku se iubeau foarte mult (doar ca frati), dar acum Yori îşi schimbă atitudinea fata de sora lui, Iku şi devine mai rece. Iku crede că fratele ei o urăşte dar nu e asa, el defapt o iubea, însă ştia că e imposibil să fie împreuna şi că l-ar refuza. Până la urmă îşi demonstreaza dragostea faţă de sora lui, totusi aceasta nu acceptă la inceput. Peste putin timp si ea îşi dă seama că îş iubeşte şi împreună au parte de multe momente frumoase, dar sfârşitul este dramatic. Cei doi se despart fiindcă Yori este nevoit să plece din oraş.

_____________

Deşi acest ova e cam scurt e genial! Pur şi simplu eu îl ador şi nu mă mai satur de el. Poveste e grozava, deşi grafica lasa de dorit, mi se pare că personajele sunt cam.. patrăţoase O.o"...Personajele nu's prea multe, dar dintre toate îmi place doar de Yori şi de sora sa, Iku.
Deci, vouă cum vi se pare animeul?
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Inu x Boku SS Lady Ririchiyo 2 4.129 03-12-2012, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Koi Suru Tenshi Angelique ~ Kokoro no Mezameru Toki ~ hikari marina 0 3.152 06-10-2009, 07:24 PM
Ultimul răspuns: hikari marina
  Koi Suru Tenshi Angelique ~ Kagayaki no Ashita ~ hikari marina 0 2.848 06-10-2009, 07:23 PM
Ultimul răspuns: hikari marina
  Otome wa Boku ni Koishiteru hikari marina 0 3.050 20-05-2008, 02:33 PM
Ultimul răspuns: hikari marina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)