Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anime-uri vizionate

Well, gasiti totul aici 21 http://myanimelist.net/animelist/CookieXD
In general, cele care au prioritate ar fi:
-One Piece
-Naruto
-Tsuritama
-Zetman
-Kimi to boku 2, Accel World, Jormungand. Astea ar fi cele on going la care ma uit prima data apoi restul, din ele astept cel mai mult One Piece 21 Si in rest mai vizionez si D-Gray Man, cateodata Ova'uri si poate si filme. [tot anime]
[Imagine: 6sc1l3.jpg]
For every 99 times, you looked me in the eye,
swore you weren't lying and I was so blind..

Luati daci:
http://myanimelist.net/animelist/newlifeplayer
Momentan ma mai intereseaza doar sketdance care e on-going.....in rest nu ma obosesc sa ma uit la ceva care nu o sa ma intereseze sau macar sa ma amuze
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

http://myanimelist.net/animelist/MajinCloud

Imi aduc aminte de inceputuri cand ma laudam si eu cu posturi lungi in care scriam fiecare farama dintr-un anime pe care l-am vazut ca sa para mai lunga. Acum tot ce imi doresc este intr-o zi sa ajung la 100 de zile si apoi poate voi abandona lumea asta cu totul.

Daca vreti cei ce aveti liste dati un add friend pe myanimelist si spuneti ca sunteti zupisti 4
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

All right, that's my list:
Yu Yu Hakusho
Inuyasha
Kiddy Grade
Kaleido Star
Supernatural: The Animation
Gravitation
Blue Gender
Paradise Kiss
Nana
Tokyo Mew Mew
Cardcaptor Sakura
Spiral
Detective Conan
Slayers
Ghost Stories
Hell Girl
Trigun
Arc The Lad
Kamichu: Zeita Scolarita
Gallery Fake
Full Metal Panic(Fumoffu)
Full Metal Alchemist
Mirage of Blaze
Strawberry Panic
Uta Kata
Skip Beat
Blood+
Read or Die
Nerima Daikon Brothers
Loveless
And so on...
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

Lista mea de animeuri:

1.Durarara,
2.Ao no exorcist,
3.Fairy Tail,
4.Nana,
5.Sankarea,
6.Sora no otoshimono,
7.Sket Dance,
8.Sword Art Online,
9.Binbougami ga!,
10.Black Rock Shooter,
11.Hell girl,
12.Ghost Stories,
13.Fullmetal panic Fumoffu,
14.Blood+,
15.D.N. Angel,
etc...

:bye:
[Imagine: tumblr_lanwre7nFh1qdjkqdo1_400.gif] [Imagine: skippingusui.gif]

Here you go.

Nu-mi dau seama sincer daca am trecut tot ce trebuia, parca anime-urile de care ma lasasem erau mai multe. Va trebuie revizuita lista la un moment dat.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

http://myanimelist.net/animelist/MeinSieg
Am urmarit la inceput orice anime-uri prindeam, asta ingreunandu-mi acum 'inventarul'. Nu sunt multe, desi la inceput urmaream non-stop. Peste cateva zile, lista de la 'watching' va deveni mai mare ca cea de la 'completed'. Ma pauc, vad primul episod, al doilea peste un an si tot asa =]

Psycho XD

-Hetalia Axis Powers
-Loveless
-Uta no Prince-sama
-07-Ghost
-Ao no exorcist+Specials
-Vampire Knight I,II
-Kuroshitsuji[Black Butler] I,II+OVA
-Another
-Katekyo Hitman Reborn!+OVA
-Blood+
-Uraboku
-Code Geass I,II
-Death Note+Movie
-Hunter x Hunter[1999]
-Shiki+Specials
-Hellsing+Ultimate
-Ouran Highschool Host Club
-Hakuoki I,II+OVA
-Gravitation+OVA
-Junjou Romantica[I,II]
-Durarara!!!
-Aoi Bungaku
-Sekai-ichi Hatsukoi
-Jormungand [I]
-Gakuen Heaven
-Kirepapa

Aici e lista mea cu seriile anime pe care le-am vizionat si restul. Nu e un numar record, se putea si mai bine dar sunt destule motive pentru care nu am reusit sa o maresc in numar. Am inceput cu cele mai populare, dar nu numai. Sunt unele pe care le-am vizionat de curioasa, ca sa simt gustul genului si apoi dupa ce am vazut ca nu mi se potriveste am renuntat la gen. Sunt serii pe care le ador si pe care le-as vedea iar de n ori si altele care mi-au placut destul. Ca si orice alt fan xD. Sper ca in vacanta de vara ce urmeaza sa reusesc sa ajung la zi cu cele masive, gen One Piece/Gintama/Fairy Tail si pe langa ele si cele cu un numar mai logic de episoade.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Acel moment cand lista cu "Plan to watch" e mai lunga decat lista cu "Completed". Yep, that's me. Nu cred ca mi-am mai folosit contul de pe myanimelist de ani buni de zile, dar m-am mirat ca inca mai ii stiu parola si l-am mai actualizat pe cat mi-a permis memoria. S-ar putea sa fi trisat totusi la Yu Yu Hakusho si Kiddy Grade, pe care le urmaream la TV mai demult si pe care nu stiu nici pana in ziua de azi daca le-am vazut complet, pentru ca le vizionam destul de pe sarite.
Here's mine.
Sper sa apuc sa recuperez in viata asta, tare mi-ar placea sa le vad pe toate cate mi-au atras atentia.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Breakout Anime News: Nihonomaru anime&manga Database! ellymate 0 5.233 15-09-2013, 01:34 PM
Ultimul răspuns: ellymate


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)