Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place jocul?
da
82.05%
96 82.05%
nu prea
17.95%
21 17.95%
Total 117 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Spune primul cuvant care iti vine in minte

La parizer? LoL 21 Nu ma asteptam, sincer >.> xD

Uhm, you're next 19 Pai, numele tau ma duce cu gandul la un vampir, mai ales ca e si un personaj cu numele ala. Pentru ca e verde, ma gandesc ori la marar, ori la patrunjel. xD Dar avatarul ala strica toata pofta, adica ma refer ca el ma duce cu gandul la un razboi, ori un laborator de oameni malefici x.x

Nick-ul tau ma duce cu gandul la vanilie. Fani- Vani- Vanilie. Sign-ul ma trimite in nebunie si se leaga de nick.
Avatarul e dulce, vanilia e dulce (sau ma rog)
Deci signul si o parte din nick infatiseaza nebunia (nick-ul mai mult ca sign-ul ma duce cu gandul la sadicism), iar avatarul si cealalta parte a nick-ului ma trimit la vanilie si lucruri dulci deci ma faci sa ma gandesc la sadicismul vaniliei fata de diabetici ca nu o pot manca. Sadica vanilie
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD

Nickname-ul tau ma duce cu gandul la o mina din Africa,uneva unde se extrag pietre pretioase.
Avatarul tau imi place,sa fereasca D-zeu sa mi se strice ceasul pt. ca o sa am impresia ca mi-a apus de tot vremea.

kthxbye
This curiosity completes us all and drives us all.

'' Humankind cannot gain anything without first giving something
in return. To obtain, something of equal value must be lost. ''

[Imagine: Automail_sig_450x150_zps188a256a.png]

Mi se pare ca esti glumeata.Sigur vei ajunge o secretara foarte serioasa la o firma din Las Vegas.Myaoming Mopenmouth Mhahaha (As mai pune dar i-e o lene de ma doare!)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. hikari marina 93 43.077 02-06-2010, 11:20 AM
Ultimul răspuns: Vir


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)