Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place jocul?
da
82.05%
96 82.05%
nu prea
17.95%
21 17.95%
Total 117 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Spune primul cuvant care iti vine in minte

#1
ia sa vedem ce ziceti de mn21 primul cuv care va vine in minte21 cand va uitati la contul meu
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#2
Abarai...
Pai cand aud nick-ul tau ghici la ce ma gandesc?5 La Renji Abarai logik.21 Si la Bleach29 Dar cand ma uit la semnatura ta, iar la Renji Abarai. Si...cand ma uit la posturile tale, ma gandesc ca iti place sa iti faci multi prieteni& la ficul tau.
So...nickname-ul meu la ce tampenii va duce?5

#3
Lolli....
Stii deja ca atunci cand iti citesc nick-ul...ma gandesc la ceva ce e al meu...ce il iubesc...ce e dragut ca tine...nimeni altcineva decat...Lola hamsterul meu! Exact la asta ma duce mintea cand citesc ''Lolli''. Cele doua nume sunt asemanatoare, doar ultima litera este diferita 4
sa veden, la ce va ganditi citind nick-ul meu ? 4

#4
Mambrella ,cand iti citesc nick-ul imi vine in minte o imagine a unei fete imbracate original si totusi atat de normal.Ma gandesc la o combinatie intre modern si clasic ca o imbinare ciudata si totusi interesanta. Originalite din lucruri comune ,ciudat nu?Nu cred ca ai intele mare lucru 71
SUnt curioasa laca va ganditi cand imi cititi nick-ul21
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#5
Kitsune's Iris cand ma uit la nick-ul tau imi vine in minte doar imaginea flori cu numele iris
o floare cu adevarat frumoasa si delicata , asa cum este si fata care are acest nick.
Una cu adevarat speciala
ps :pt lolli..asa o cheama pe broasca mea testoasa21(adica lolli)
nick-ul meu nu e id21
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#6
anim3_girl :

Cand ma uit la nick-ul tau imi vine in minte toate acele fete care sunt fane inraite ale anime-urilor .Dar ma chinuie si altceva in minte,o alta "explicatie" cum ca nick-ul tau ar putea sa fie si un id de mess .
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#7
Crom Zefir , cand iti citesc nick-ul mereu am intreb cum ti l-ai ales. Ma duce cu gandul la un baiat anime misterios si poate chiar cool dupa care ar saliva fetele care (bineinteles) nu stiu nimic despre el (pt ca nu le spune el,nu din alte motive)21 Esti fata sau baiat?71 Pentru ca nick-ul tau nu pare prea feminin 71
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#8
Kitsune's Iris nick-ul tau ma duce cu gandul la anime-ul Spiral deoarece totul se lega de o floare iris in anime.Imi mai aduce aminte si de simpla floare care mereu te face sa o privesti mult timp.

PS : Sunt baiat 4
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#9
Agent Eli , nick-ul tau ma duce cu gandul la simpliate, ineligenta si amuzament dattoria fapului ca nu cred ca esti agent deci te joci, daca ti-ai ales sa e joci asa inseamna ca te atrag lucrurile inteligente si simplu de la eli care este chiar frumos10
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#10
kitsune - chan primul lucru care imi vine in minte despre tine is *tobe* *tobe* este cuvantul strut. >.> nu stiu de ce, dar mi-a venit acest cuvant in minte, hope you not get mad but...
eh well ^^ asta e primul care mi-a venit in mi9nte, probabil din cauza semnaturii cu tipa aia care se bate cu indivizii aia
Vestimentatia [o parte ] are culoarea penelor strutului, ceva de genul.
I'm crazy ya` know this.

*oare despre mine* ? 5
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. hikari marina 93 43.081 02-06-2010, 11:20 AM
Ultimul răspuns: Vir


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)