Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Talk careful

#41
Te-am cautat si pe alte forumuri unde mai erai activa si asa am banuit ca tu esti cea cu rpg hot. Nu am eu de unde sa stiu mai multe detalii. Am gasit un forum Night rival unde aveai userul Elena si din rubrica de interviuri mi-am dat seama ca esti tu. Olus ca acel Night rival este mort si nu are rost sa ma inregistrez unde nu este activitate. Mai ales ca nu ti-am gasit rubrica de prezentare pe Unstoppable si doar cea de interviu. Am facut pe detectivul si nu intelegeam de ce. Mai ales ca aici ti-ai facut o prezentare misterioasa si fara rubrica de interviu. 
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#42
Eu iti propun o idee si mai simpla si utila. Am citit regulament si iti poti face cate conturi doresti daca iti uiti parola. Iti poti face un alt cont ca sa postezi cu el. Este mai simplu si mai util. Haide, eu am vorbit cu admina la chatul forumului si in privat. A spus ca este capabila sa iti pupe si picioarele numai ca sa revi cu ea. Mi-a promis ca nu va mai avea nici o treaba cu tine si iti va da acele ranguri pe care le aveai inainte. 
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#43
Uite ceva care te va lasa cu gura cascata. Nu imi vine sa cred ce vad si iti voi arata si tie. 
[Imagine: screen15.jpg]
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#44
Uite, pentru tine am fost draguţă şi am încercat să mă înregistrez cu un alt cont, macar ca să reglez problemele şi să-mi recuperez vechiul "eu", dar te anunţ că nu mă lasă să mă înregistrez, deşi completez corect toate rubricile de la înregistrare.
Pentru mine e cel mai evident semn că nu sunt dorită acolo.

#45
Cum sa nu te lase? Imposibil. Iti fac eu cont sa te inregistrezi. Dar cu ce user doresti? Oare nu cumva te-ai inregostrat fara sa iti dai seama? 
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#46
Haha, te-am rezolvat ca prin magie. Ti-am recuperat contul tau vechi. Am prims admina in toane foarte foare bune. Dupa ce ti-a resetat parola, mi-a scris-o la chat. Duoa ce intrii pe contul tau, iti poti schimba lejer parola. Yeeey! Acum spor la bagat parola si userul unde ai de intrat.
User: Carmen
Parola: floaredecolt
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#47
Aici se afla discutia purtata cu ea. 

[Imagine: screen17.jpg]

[Imagine: screen16.jpg]
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#48
Îţi multumesc pentru eforturile depuse. Vei ştii că sunt iar acolo după schimbari sau felul în care scriu.

#49
Eu am scris la detalii rpg cum ca asi cauta partener rpg. 
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#50
Am vazut că ai scris că eşti în cautarea unui partener. Sper să ne vedem mai des pe celalalt forum. Sanatate multă să ai!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)