Traiesc !
Salutare lume ! Crazy-monkey-emoticon-021

Cand reactivati forumul mai trimiteti mesaj in masa.. noroc cu google care ma avertizat.
Reply
Vă minte, nu trăiește. A decis fantoma lui să facă aici un topic și să vă păcălească. =w=
Hmm, nu știu dacă te-am mai întrebat până acum, dar nu cred. Care este seria anime cu care ai copilărit? Și de la ce vârstă citești manga și vizionezi animeuri?
[Image: tumblr_o6420obSoO1u05bjyo1_500.gif]
Reply
(19-07-2020, 02:09 PM)Kago Wrote: Vă minte, nu trăiește. A decis fantoma lui să facă aici un topic și să vă păcălească. =w=
Hmm, nu știu dacă te-am mai întrebat până acum, dar nu cred. Care este seria anime cu care ai copilărit? Și de la ce vârstă citești manga și vizionezi animeuri?
Sailor Moon -> Dragon Ball ...
 Aoleu iar ma intrebi de varsta Smile Si ca sa ti raspund de la varsta care o ai acum tu .
Reply
(19-07-2020, 02:17 PM)Miauti Wrote:
(19-07-2020, 02:09 PM)Kago Wrote: Vă minte, nu trăiește. A decis fantoma lui să facă aici un topic și să vă păcălească. =w=
Sailor Moon -> Dragon Ball ...
 Aoleu iar ma intrebi de varsta Smile Si ca sa ti raspund de la varsta care o ai acum tu .
Știi că pot să-ți calculez vârsta cu indiciul pe care mi l-ai dat, nu? 4
[Image: tumblr_o6420obSoO1u05bjyo1_500.gif]
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)