Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Traiesc !

#1
Salutare lume ! Crazy-monkey-emoticon-021

Cand reactivati forumul mai trimiteti mesaj in masa.. noroc cu google care ma avertizat.

#2
Vă minte, nu traiește. A decis fantoma lui să facă aici un topic și să vă pacalească. =w=
Hmm, nu știu dacă te-am mai întrebat până acum, dar nu cred. Care este seria anime cu care ai copilarit? Și de la ce vârstă citești manga și vizionezi animeuri?
[Imagine: tumblr_o6420obSoO1u05bjyo1_500.gif]

#3
(19-07-2020, 02:09 PM)Kago A scris: Vă minte, nu traiește. A decis fantoma lui să facă aici un topic și să vă pacalească. =w=
Hmm, nu știu dacă te-am mai întrebat până acum, dar nu cred. Care este seria anime cu care ai copilarit? Și de la ce vârstă citești manga și vizionezi animeuri?
Sailor Moon -> Dragon Ball ...
 Aoleu iar ma intrebi de varsta Smile Si ca sa ti raspund de la varsta care o ai acum tu .

#4
(19-07-2020, 02:17 PM)Miauti A scris:
(19-07-2020, 02:09 PM)Kago A scris: Vă minte, nu traiește. A decis fantoma lui să facă aici un topic și să vă pacalească. =w=
Hmm, nu știu dacă te-am mai întrebat până acum, dar nu cred. Care este seria anime cu care ai copilarit? Și de la ce vârstă citești manga și vizionezi animeuri?
Sailor Moon -> Dragon Ball ...
 Aoleu iar ma intrebi de varsta Smile Si ca sa ti raspund de la varsta care o ai acum tu .
Știi că pot să-ți calculez vârsta cu indiciul pe care mi l-ai dat, nu? 4
[Imagine: tumblr_o6420obSoO1u05bjyo1_500.gif]

#5
Bine ai venit Miauti! Aici iti dau dreptate, nu strica un mesaj in masa cu revenirea activitatii pe forum.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)