Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare noobs

#1
Am auzit ca sanctuarul unde va rugati pentru mine s-a redeschis. Am vrut sa va linistesc, anuntandu-va ca m-am intors
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#2
*crickets*
*more crickets*
*even more crickets*
*100 characters worth of crickets?*
*def crickets*

#3
Cine era Yondaime? Nu tin minte sa-l mai fi vazut aici.
Sunteti siguri ca nu ati gresit cu rangul de ex staff?

Buna, George, ma bucur ca ai revenit ^_^

#4
(05-10-2020, 11:40 PM)Florentina A scris: Cine era Yondaime? Nu tin minte sa-l mai fi vazut aici.
Sunteti siguri ca nu ati gresit cu rangul de ex staff?

Dat fiind ca forumul avea deja vreo 7 ani cand a devenit inactiv, cred ca e destul de improbabil sa cunosti toti membrii care au fost in staff la un moment dat.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#5
Salutare! Ultima data cand am intrat pe forum a fost in 2016. Atata timp a trecut!! Multumim tuturor care au readus forumul la viata!
[Imagine: Sugizogif.gif]

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=30338 Cel mai nou fic "Furtuna numita adolescenta"

#6
Syryus, incercam sa fiu amuzanta si sa fac o glumita. Aparent nu a iesit 2 offf
YuneSugihara, forumul e departe de a fi readus la viata, e doar... prezent 21 Observ titlul personalizat "Yaoi Maniac", aproape ca am putea sa ne imprietenim.

#7
Degeaba te anuti daca dispari dinou... sunt multi membri care asteapta sa li se activeze contul , sau primirea de noi parole sau etc...

#8
(24-10-2020, 03:18 PM)Miauti A scris: Degeaba te anuti daca dispari dinou... sunt multi membri care asteapta sa li se activeze contul , sau primirea de noi parole sau etc...
 Sunt zero membri care asteapta sa li se activeze contul, parole noi nu primeste nimeni pentru ca serverul inca nu vrea/poate sa trimita mailuri si nici mybb-ul nou nu e chiar cu toate acasa. Cat timp Flaw e ocupat nu se poate face mare lucru in legatura cu asta.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#9
(25-10-2020, 01:01 AM)Syryus A scris:
(24-10-2020, 03:18 PM)Miauti A scris: Degeaba te anuti daca dispari dinou... sunt multi membri care asteapta sa li se activeze contul , sau primirea de noi parole sau etc...
 Sunt zero membri care asteapta sa li se activeze contul, parole noi nu primeste nimeni pentru ca serverul inca nu vrea/poate sa trimita mailuri si nici mybb-ul nou nu e chiar cu toate acasa. Cat timp Flaw e ocupat nu se poate face mare lucru in legatura cu asta.

Cand aud scuzele astea.... asa faceati si la festivaluri veneati apoi plecati in 10 min. Chestia este ca ma contactat o persoana pe forumul meu ca asteapta un e-mail de confirmare pentru noul cont. (avea un cont dar nu isi aminteste )

#10
10 minute te suportam pe tine poate.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.362 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)