Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Canale de YouTube

#1
Am dat un search si am fost uimita sa vad ca desi e plin de conturi de Tumblr and what not pe aleea spamului, nu am gasit niciun topic cu conturi de YouTube. Sper ca am nimerit bine locul unde sa deschid discutia. Cred ca ar fi o ocazie draguta sa ne cunoastem mai bine.

Va las in continuare canalul meu de BookTube in romana, in speranta ca va place ceea ce fac. In caz ca nu ati auzit pana acum de acest fenomen, Booktube este termenul care desemneaza acea parte a YouTuberilor care au canale cu video pe tema cartilor.
Poate ca si mai strain voua este faptul ca acest fenomen a inceput sa se raspandeasca si in Romania.

https://www.youtube.com/user/VanillaMoonBooks/
Once upon a time... I met you.

[Imagine: peace_signature_by_vanilla__moon-d47nk9u.jpg]

And we lived happily ever after.

#2
Vai ce post interesant. Cum nu m-am gandit la asta T^T Anyway uite aici canalul meu de youtube 21
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#3
Vai mie, vai, si cand ma gandesc ca acum 2 ani intram zilnic pe youtube, era gen ' my facebook', well, nici eu nu stiam de booktube-shame on me-. Alte vremuri. Eu sunt www.youtube.com/Geesushi- gasiti pe aici chestii de prin sonyvegas si probabil si niste ramdom hate from a bored guy, treceti peste c:
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)