Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rawkfiszt:D

#1
In acest topic o sa-mi postez creatiile. Am facut ceva nou dupa o luuuuunga perioada de timp in care nu am mai intrat in PS. Enjoy Smile

[Imagine: 2evrnfn.png]

[Imagine: 2h3n6ee.jpg]

[Imagine: 2a50l6o.png]
[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no2_r1_500.gif]
[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no1_500.gif]

#2
[Imagine: 8xo27n.png]
[Imagine: 4viyxu.png]
[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no2_r1_500.gif]
[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no1_500.gif]

#3
[Imagine: akeno_himejima_by_kenshin_by_kenshingfx-d8dh858.png]

[Imagine: beautiful_anime_girl_by_kenshin_by_kensh...8d7p31.png]

[Imagine: angel_work_by_kenshingfx-d8d32v4.png]
[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no2_r1_500.gif]
[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no1_500.gif]

#4
Glumesti, nu?
Sunt prea fain realizate o.o
Cam cat iti ia sa faci chestiile astea?
Eu abi sunt o incepatoare in ps, deci, daca e sa te iei dupa mine eu deja salivez la fiecare lucrare de-a ta, insa asta e o alta poveste.
Imi place chestia decupata .(voiam sa te intreb cum ai reusit , dar m-am prins cum sta treaba 24) hue hue hue)
Am observat ca-ti place combinatia de negru cu rosu , in general astea predomina; bine, mai sunt verdele acela dragut , un pic de galben, dar ciudat este faptul ca sunt culori asa reci prin faptul ca sunt inchise~
Ai fi interesat/a sa abordezi si alte culori? 4
Eu sunt curioasa ce va iesi

Bafta ^^
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#5
Imi place stilul creatiilor tale, asa cum @ohaio_angel a mentionat predomina combinatia cromatica de rosu (mai degraba purpuriu though, ca e o nuanta mai inchisa de rosu) si negru ceea ce pe mine ma incanta, deoarece mi se pare una cu impact si foarte vizuala, sa nu mai vorbesc ca daca adaugi si un personaj badass si dark cum este in cazul majoritatii din gfx-urile tale, concordanta elementelor face ca intregul sa arate si mai graitor, tocmai de aceea cea cu Madara este si preferata mea din set. Personal astept sa mai revii si cu alte creatii, caci pot spune ca ai devenit printre preferatii mei gfxeri de pe site. Daca o sa ai timp, poate o sa ma ajuti si pe mine cu un sig sau avatar candva XD.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)