Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Get Scared

#1
Nu am vazut un thread cu aceasta trupa rock, deci am zis "De ce nu?"

Am aflat de aceasta trupa din intamplare. Ascultam cateva remixuri de la Nightcore si am auzit melodia Sarcasm. Mi-a placut foarte mult, asa ca am decis sa ascult si originalul. Pot spune ca m-am indragostit pe loc de vocea lui Nicholas Matthews, dar si de el, pentru ca arata super dragut.

Printre melodiile mele favorite se numara Sarcasm (a fost prima), Deepest Cut, Don't you dare forget the sun (pot spune ca versurile mi-au ajuns la inima 8 ), If only she new voodoo like I do (o am ca sonerie de apel), Keep Myself Alive si Problematic.

Acum va invit sa spuneti ce credeti despre Get Scared, care sunt melodiile voastre favorite si cum ati aflat de aceasta trupa.

#2
Ce cred despre ei ?
Hmm...ha ha , chiar nu pot sa raspund la intrebare T_T . Nu stiu , imi plac pentru ca au niste melodii superbe si...cam atat O_o .

Melodiile lor de debut, "If Only She Knew Voodoo Like I Do" "Deepest Cut" si "Sarcasm", sunt absolut geniale + "Keep myself alive" care este dementiala ^^.

Cum am aflat despre ei ?
Pai ,intr-o zi "cutreieram" internetul si am dat peste un videoclip de-al lor , cel de la "Deepest Cut" , am ascultat muzica si am ramas surprinsa . Auzisem de ei si inainte, dar nu ma asteptam sa fie atat de buni .Am inceput sa ascult mai multe melodii si am devenit un pseudo-fan , ca sa zic asa 21 .




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)