Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kaleido Star

#5
Avand in vedere obsesia mea pentru Kaleido star era cam prea mare, well, trebuie neaparat sa imi fac prezenta si pe aici cu un mini comentariu.

Eram inca pe la inceput cand descoperisem A+ - si cred ca de pe atunci incepuse sa imi placa sa raman singura acasa ca sa am televizorul doar pentru mine, mwuhahaha-. Dar era chiar funny pentru ca desi nici nu stiam sa pronunt bine (chiar deloc), ?????cantam????? ca nebuna la op si la ends 21 (stiu ca odata am inregistrat cu telefonul televizorul in asa fel incat sa ascult si in timpul zile, si eventual sa..?????cant?????, grrr, vai vai de copilaria mea, stiu, vai si de vecinii mei...)

Kaleido star a avut un rol colosal la capitolul incredere-n mine, eram tipa ce se panica si rusina de fiecare data cand privirea mea intalnea privirea altcuiva, dar uh, trecand peste partea de ?????vocea Romaniei????? in fata televizorului, KS era si cred ca inca e o modalitate de a iti pune increderea in tine pe picioare, si sa nu mai vorbim de optimismul molipsitor al Sorei ce iti intra pana in ultima celula, facandu-te sa traiesti cu intesitate fiecare moment din anime.
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Kaleido Star - de DreamGirl - 19-08-2014, 12:09 PM
RE: Kaleido Star - de ohaio_angel - 19-08-2014, 01:05 PM
RE: Kaleido Star - de DeDal N. - 19-08-2014, 01:13 PM
RE: Kaleido Star - de Katsu - 27-08-2014, 02:11 PM
RE: Kaleido Star - de Sushiiushii - 05-09-2014, 11:48 AM
RE: Kaleido Star - de DreamGirl - 10-09-2014, 05:14 AM
RE: Kaleido Star - de Florence Iris Winter - 16-09-2015, 10:22 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)