Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

No name

#1
*Mda,nu m-am putut gandi la un nume*

Eh,aici o sa-mi postez desenele,deabea mi-am facut cont pe forum si am dat de subiectul asta,de la o vreme tot incerc sa desenez anime-uri si chiar am nevoie de pareri si sugestii xDD,acum am doar 2 desene terminate,sunt primele mele desene de acest gen ^^

http://tinypic.com/view.php?pic=30kehq9&...5soRrGJW00

pe asta l-am facut in perioada Pastelui xD

http://tinypic.com/view.php?pic=smdf9j&s=8#.U5so8bGJW00

Iar asta o incercare mai mult sau mai putin reusita sa-mi evoluez stilul de facut haine 24


#2
Whoaaa, cat de bine au iesit :-O ! Mai arata daca mai ai. Hmm, o intrebare: Esti cumva la vreun liceu de arte sau ceva...?
Expect nothing, appreciate everything.
[Imagine: l09NJ79.jpg?1]

#3
Se vede ca folosesti niste creioane de calitate; incerci sa-ti formezi propriul stil? E foarte simpatic si vad ca incerci sa pui umbre la haine, e un inceput bun, dar mai usor la cute, gen la hanorac, arata de parca are mainile mutilate, no offense
Continua sa exersezi, ai potential *hugs*
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#4
Hei, hei, salutare!

Desenele tale sunt cute, si se vede ca au sursa din propria ta imaginatie, ceea ce e awesome, insa mai ai ceva de munca la ideea de proportii si la faza cu umbrele -momentan umbrele tale sunt fiecare de capul lor, adica, nu au doar un punct fix din care care cade lumina per amsablu/corp, de ex, la o mana lumina cade intr-un fel, la rochie e altcumva, la alt colt al rochie e alt fel xD...)
Sii oh, inca o chestie pe care am observat-o, de fel la tine doar hainele/parul au umbre, regiunile de piele cam duc lipsa de umbre. xD

Dar really nice, keep working! pupic
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#5
Crazy-monkey-emoticon-136 Ce de desene, meh, doar doua!Se putea si mai multe, dar cum ai vrut tu. Sunt dragute, te pricepi la corp, le desenezi bine, ce nu m-a incantat pe mine , prea tare este capul,parul , ochii, nasul, gura. Par prea crispate si fara surparare, asta e singurul defect care nu prea m-a incantat, dar in rest e ok. Imi place cum ai redat umbrele, cum ai "colorat" personajul.
Probabil sunt mai vechi, eu astept si altele, sper ca vei evolua exact cum eu ma voi chinui la corp, deci bafta la amandoua
*hugs*
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)