Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Would you rather.

#21
In viitor, clar. The past is boring and I wouldn't risk to change anything and cause a time paradox or something. Avand in vedere ca sunt fan SF stuff, sunt curioasa cum arata viitorul. M-as simti ca intr-o carte de Asimov. <3


Ai prefera sa ai un job pe care il urasti, dar cu care faci ridicol de multi bani, sau sa faci ce iti doresti pe foarte putini bani?
[Imagine: autumncopy.png]

"Se spune ca de la viata trebuie mai intai sa iei, apoi sa platesti. Unii au luat fara sa plateasca, in schimb eu am platit fara sa iau nimic."

#22
Well frick my life. Asta e o intrebare buna. Intotdeauna am fost de parere ca trebuie sa mergem dupa cum ne cere inima dar intre ridicol de multi bani si foarte putini bani e o mare diferenta. Cred ca as alege ridicol de multi bani pe ceva ce urasc, atata timp cat sunt buna la ceea ce fac si nu o dau in bara. Cine zice ca banii nu aduc fericirea, bitch please. E mai bine sa plangi intr-o vila decat intr-o cutie de carton.

Next: Ai prefera sa renunti la anime sau la muzica?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#23
Off...grea decizie . Chiar nu cred ca asi putea renunta la vreuna dintre ele . Anime-urile imi sunt ca niste prieteni foarte dragi Smile, iar muzica este o parte din mine. Nu pot sa aleg T_T .
Ai prefera sa fii : un geniu stresat sau un prost fericit?

#24
Sunt stresata oricum de multe ori asa ca aleg prima varianta fara dar si poate ^^ Plus ca nu se exclude posibilitatea de a fi si putin fericita pe parcurs. I certainly hope so.

Ai prefera sa locuiesti intr-un oras in care e numai vara sau intr-un oras in care e numai frig/iarna-ish?
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#25
Undeva unde e iarna/-ish. I fucking hate summer, from the bottom of my heart, asa ca varianta rece e cea logica. Imi place sa stiu ca pot sa stau sub plapuma unde e cald si daca ies, simt aerul rece. E o senzatie superba, besides mirosul aerului rece atunci cand iesi afara din casa. Love it xD!

Next: Ai prefera sa mananci doar carne de iepure sau doar de porc toata viata?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#26
Nu am mancat niciodata carne de iepure, dar am auzit ca nu e chiar cine stie ce, prin urmare prefer sa aleg carnea de porc cu toate ca nu e preferata mea, dar m-as asigura ca e cu cat mai putina grasime posibila pentru a preveni arterioscleroza sau alte boli asemanatoare datorate unui colesterol marit.

Ai prefera sa fii un pilot de avion sau de elicopter?
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#27
De elicopter pentru ca daca devin pilot de avion mie teama ca am in mainile mele vietile multor oameni...

Ai prefera sa te intalnesti pentru o zi cu Nicky Minaj sau cu Beyonce de Romania? 21
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#28
Who is Beyonce de Romania? Nu ma pot deranja sa o caut asa ca am sa merg cu Nicky Minaj pentru ca pare alegerea corecta in acest caz. Sunt sigura ca Beyonce de Romania e o persoana fantastica si are o personalitate minunata dar numele ei nu ma atrage chiar, chiar deloc.

Next: Ai prefera sa traiesti in universul Marvel sau universul One Piece?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#29
Marvel. In primul rand, nu am vazut One Piece, not really my cup of tea, cred ca am incercat primele episoade acum foarte multi ani si nu m-a prins. Stiu multi fani, deci presupun ca e ceva de el, dar are mult prea multe episoade pentru timpul si rabdarea de care dispun acum. Oricum cred ca tot Marvel alegeam, fiind mult mai complex. @DeDal N., e ca si cum ai compara Shonen Jump cu Spider-Man. La prima optiune poti fi in orice serie aparuta de la aceasta editura, pe cand in a doua esti blocat doar intr-o poveste.
Deci categoric Marvel: tovarasa de bautura cu Deadpool, ocazional le jucam feste lu' Spidey si Wolverine, iar cand ma simt prea obosita, intru elegant in casa lu' Tony Stark sa ma relaxez la piscina.


Ai prefera sa te concentrezi pe cariera (si mai tarziu pe familie) sau sa iti intemeiezi o familie cat mai repede?
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#30
@Batsy Marvel vs One Piece pentru ca, cel putin mie imi pare ca One Piece e un univers in sine. De aceea. But good answer.

Prefer sa ma concentrez pe cariera si familie mai tarziu. Nu am stat sa ma gandesc in special la asta, niciodata nu am acordat timp acestei intrebari dar am stiut ce vreau. Nu ma vad in stare sa fiu responsabila pentru un copil sau mai multi si nici nu sunt destul de matura incat sa pot mentine o relatie stabila pe viata. Asa ca dupa ce imi pun la punct cariera, ceea ce va mai dura in jur de 10 ani, atunci probabil ca ma pot gandi la o familie. Pana atunci, I'm good, thanks.

Next: Ai prefera sa poti citi mintile oamenilor sau sa poti zbura?
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)