Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Criminal Minds

#1
Citat:Criminal Minds is an American police-procedural television program that premiered September 22, 2005, on CBS. The series follows a team of profilers from the FBI's Behavioral Analysis Unit (BAU) based in Quantico, Virginia. The BAU is part of the FBI National Center for the Analysis of Violent Crime. The show differs from many procedural dramas by focusing on profiling the criminal, called the unsub or "unknown subject", rather than the crime itself.

Here

Cum de nu exista topic pentru serialul asta??? Wow. Anyway. Let's get down to business. Criminal Minds, o serie ce a devenit preferata mea dupa ce am vizionat doar un sezon si jumatate. Asta e raiul celor de se bucura de un psihopat sau de un sociopat, criminal in devenire. Un fel de shake de crime si intamplari ce te las exclamand what the sfdhskj, macar daca as exagera. Mi-a fost recomandat ce o colega ce mi-a promis ca nu am sa regret si ii dau dreptate. Geniile din BAU isi fac treaba ca la carte, nu mereu ca la carte, also personal drama, etc. Spre exemplu, cand intr-un episod aflii ca si un copil de 10 ani e in stare sa omoare alti copii de varsta lui cu o bata de baseball, trebuie sa te intrebi what went wrong?
Anyway, il recomand pentru cei ce vor sa exclame Evrika la fiecare episod, timp de zece sezoane, oh yeah xD.
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)