Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

OneRepublic

#1
[Imagine: onerepublic.jpg]

Citat:OneRepublic is an American pop rock band from Colorado Springs, Colorado. Formed in 2003 by Ryan Tedder and Zach Filkins, the band achieved commercial success on MySpace as an unsigned act. In 2007, OneRepublic released their debut album, Dreaming Out Loud. Its lead single, "Apologize" was notably remixed by Timbaland, becoming a huge international success, reaching number one in sixteen countries, subsequently earning them a Grammy Award nomination. The album was later certified Platinum by the Recording Industry Association of America (RIAA).

X

Melodia mea preferata din toate cele pe care le-am ascultat pana acum e Feel Again. E incredibil de dulce, acesta este singurul cuvant pe care il pot folosi in descrierea ei. Am ascultat-o prima oara intr-un AMV si de atunci a ajuns sa fie o obsesie pentru mine. Melodiile lor suna incredibil in violin cover, toate, absolut toate xD. Imi plac de cativa ani, de cand dadeau videoclipul de la Apologise pe Kiss si pe UTV. O alta melodie superba e If I Lose Myself. Prima data cand am ascultat-o a fost o dedicatie de la o prietena si m-a cucerit pe loc. Just beautiful. Si daca ar fi sa mai numesc una, aceea este Good Life xD. Astea pe langa cele pe care toata lumea le stie si toti sau ma rog, majoritatea le-au auzit. OneRepublic este si va ramane printre preferatele mele. Sper din toata inima sa ii aud la radio si peste zece ani pentru ca una din acele formatii care nu coboara din top.
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)