Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Femeie pentru Syryus

#1
Am vazut cu intristare ca @Yondaime lasa siteul fara fete cu barbatia lui nemaiintalnita, si m-am decis sa pun contra virilitatii si valorii lui niste lucruri mult mai importante: iubirea si loialitatea.

Pentru ca nu pot sa-l las sa acapereze toate comorile feminine ale acestui site, dar mai ales pentru ca in procesul de creare al noii teme am nevoie de o muza care sa imi ilumineze inspiratia, m-am decis sa fac acest topic.

Syryus cauta femeie. Doritoarele de relatii serioase sunt rugate sa-l contacteze.
Conditii: 18+ , 1.60+ , 100-

Syryus wants the best. Yondaime can have the rest
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#2
Mare Sy......nici nu stii de cand asteptam oferta asta!!!!!! Eu--31 de anisori,1,80 inaltime,52 sau 53 de kg,cuminte si devreme acasa!!! Ce zici? Corespund standardelor tale?? Daca da stii unde ma gasesti!!

P.S. La politie!!! Hahahahahaha
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#3
Eu o iubesc doar pe Vlad 2
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#4
Cum Yo??20 Si eu? Cum ramane cu mine? Cum ramane cu dragostea ta pentru mine?? Ce ma fac?? 20 Nu pot sa cred! Sedusa si abandonata!!!! 21 Ha, ce banala poveste de dragoste!
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#5
Q: nu e 1.60 preeeaaaaaaaaaaaaa putin? OwO I mean
... Sy e destul de inalt @_@

ah. Si tipa ideala tra sa fie prezenta la si Otaku! Obligat fortat!
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#6
Gee, cred ca a zis asta asa ca un minim dus la extrem, ca sa-i fure fetele lui Yoane ca altceva nu pot sa explic. M-am tot intrebat daca sa ma bag la concursul asta, suna un pic tentant , dar parca ceva ma impiedica, nu stiu , zic.
A da, primul lucru care mi-a atras atentia, Yzyy, nu stiu ce are, dar de la o vreme zboara din floare in floare, nu stiu ce sa-i fac albinutei, dar ma rog, ea este cand la Yoane cand la Sy... nici ea nu stie ce vrea.
Hai ca ma bag pana la urma, am zis, plus ca azi vorbesc si scriu destul de mult...
Sy, majora sunt si vaccinata , perfect sanatoasa, o sa avem o problema cu inaltimea, sunt cu 2 cm mai mult fata de minimul ala extrem , iar la kg tocmai la alea sa te uiti? Sunt slaba, alte detalii nu mai am.

Edit: A da, uitasem de mica declaratie a lui Yoane~... Alta sectiune , puiule, ai gresit locatia.
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#7
What on Earth is going on here? 22

PS: Sy, futu-ti, nu mai pot scrie mesaje scurte acum ca nu mai sunt glob pamantesc!!!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#8
Sy, nenorocitule, mai am 2 ani si sunt legala, nu te poti abtine, a? Nt nt nt nt daca n-aveam de vazut fairy tail te bateam cu doamna mama ta, sa stii nt nt nt

Alin, nenorocitule, poti sa-l ai tu pe Sy, numai pentru tine. Eu am nevoie de-un barbos, nu de muieri ca voi Pulpfiction
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#9
Irina, am barba.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#10
[Imagine: tumblr_myvwotEOpt1r6sbloo1_400.gif]
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)