Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

East European Comic Con

#11
Update invitati cosplay:
GIADA ROBIN
[Imagine: 10014961_604044973010416_1066547029_n.jpg]
YAYA HAN
[Imagine: 1907979_608816639199916_217325648_n.jpg]

Si vor mai urma inca 2.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#12
So, there's some news:

[Imagine: 10151414_615061345242112_4135458300878999695_n.jpg]

Yep. Se pare ca Sebastian Roche nu mai ajunge ca invitat si va fi inlocuit de Mark Sheppard, cei care au bilete pentru primul putand sa intre la panel/autografe/poze la al doilea, cei care nu vor putand sa isi recupereze banii.
Nu stiu voi, dar eu am sarit trei metri in sus si am tipat de am speriat-o pe mama cand am auzit. FREAKING CROWLEY IS COMING. Prepare for the King of Hell.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#13
Yaya Han ?i Mark Sheppard!
Heart
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#14
Pentru ca din seria most awesomess of the world si pentru ca armuri.
[Imagine: 1491772_617131871701726_8753505349560850886_n.jpg]
T_T
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#15
Soooo v-ati luat bilete? Merge cineva la vreun panel? Eu am luat pe toate trei zilele in caz ca vreau sa ajung, dar nu am luat nici un panel pentru ca nu am gasit cu cine sa merg la asa ceva si solo sincer nu am chef. Daca mergem mai multi facem o intalnire de forum?
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#16
Euuu! 4 Eu am bilet pe sambata si pe duminica (pentru ca numai vineri seara pot ajunge in Bucuresti) si bilet full la Mark Sheppard, unde merg (pana acum) cu fratemiu si cu o prietena (also anime-fan, dar nu mai da pe forumuri de cativa ani). Ma gandeam sa merg sambata la panel, numai ca nu mi-am facut inca rezervarea aia online, pentru ca trebuie sa-i iau bilet si la fratemiu cat de curand (he's 12, can't really leave him alone cat stau eu la panel *sigh*). Also, we're kind of cosplaying in una din zile *exciteeeed*.
Deci poate ne vedem pe acolo? Nu stiu cati suntem de pe forum, dar esti binevenit cu noi la panel anytime.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#17


MiEZ - CM la Comic Con


Concurs.. si alte stiri

#18
NO WAY :o nu pot sa cred ca ii voi rata pe Crowley si Yaya Han 2 eu din pacate anul asta nu pot sa va vad deoarece fiindc dintr-un motiv anume nu am suficienti bani, dar ma bazez pe cei care se duc la festival si fac multe poze si ca vor posta si aici pe forum sa le vedem cu totii 4
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#19
Ohmygosh so there. Dupa doua zile absolut geniale, sunt absolut rupta de oboseala, dar concluzionez ca it was all worth it. De la Mark Sheppard si micile fragmente prinse din ceilalti, pana la awesome cosplays, de la tron si pana la si mai awesome merchendise, ca sa nu mai vorbesc de restul panelurilor la carea am fost... Simply great, pentru mine cel putin ^^
Promit sa revin cu poze si o postare mai detaliata dupa ce ajung inapoi acasa 4
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#20
Vineri a fost o zi calma, cam nimic interesant in afara de quiz si cum gaming acopera in mare parte termenul de moba in ultima vreme nu prea aveai ce face.
Sambata a fost o zi relativ calma ca si activitatii interesante din punctul meu de vedere. Mai un panel mai te ridici de pe scaun ca amortesti n have fun around.
Ceea ce trebuie precizat este concursul de cosplay cu tot cu problemele tehnice destul de stresante, a atins un nivel foarte bun atat ca numar de participantii si costume. Cam asta cred ca ar trebuii mentionat.
Duminica cred ca sau intamplat prea multe chestii consecutiv. Incepand cu panelul invitatiilor urmat de concursul de reprezentatii si prezentarea cosplay-erilor din ungaria daca nu ma insel.
Panelul a fost okei mai multe intrebari din partea publicului decat a host-ului ceea ce cred ca a picat bine chit ca au fost random or deep questions.
Cateva reprezentatii foarte bune. But that Vaas need to take the 3rd palce e.e
Alte panel-uri din mediul online , actorii invitati au facut si ei un semi-panel de vreo 20 de minute cu intrebari din partea publicului la sfarsit.
Ceea ce este de precizat este ca nu au avut intarzierii in nici o activitate. Spatiu destul, game diversificare in locul de shoping.
Per total sia meritat banii.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  East European Comic Con 2022 Miauti 0 804 07-07-2022, 10:13 AM
Ultimul răspuns: Miauti
  East Europe Comic Con 2016 Miauti 1 18.311 10-05-2016, 10:50 PM
Ultimul răspuns: Miauti
  East European Comic Con Miauti 9 6.232 21-03-2015, 03:26 PM
Ultimul răspuns: Sushiiushii
  Ice Comic Con Miauti 1 3.529 11-11-2014, 12:31 PM
Ultimul răspuns: Miauti
  East Euro Comic Con Miauti 33 21.247 03-04-2013, 02:43 AM
Ultimul răspuns: Akiii


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)