Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The why I can't be bothered to post game

#14
Iubiti frati si iubite surori, ne-am adunat astazi aici pentru a sarbatori uniunea dintre acest forum si un user activ, may The Gods bless us now and forever. Acum ca am primit binecuvantarea, sa incepem. Chat-ul e un blestem si nu e un blestem in acelasi timp. Poate sa fie amuzant, crud, cinic, sarcastic, sexy si lista continua. Daca nu iti place activitatea de pe chat, nu intri pe chat si cu asta basta. Ai de platit 500 de zupi pentru o luna, asa ca daca nu il mai vreti in partea de jos a paginii, nu mai puneti banii pe masa, simplu. Nu are rost sa platim doar ca sa ne certam pe tema asta. Eu una prefer sa stau pe forum cand am timp, prefer sa postez cand am timp si tot asa. Ca unde postez, postez unde pot. Topicuri sunt destule frate si inca sunt cei care fac topicuri si raman goale, cu 20 de vizualizari si 1-2 raspunsuri la 20 de topicuri. Nu ne putem plange. Ca unde vrea omul sa posteze, la Supernatural sau la Criminal Minds, eu le iubesc pe ambele asa ca o sa postez la ambele. Dar poate Gigel prefera SPN si atat. Nu judecam gusturile omului. Apoi da, in zona Anime/Manga cam bate vantul, adevarul fie spus. Si acolo mai sunt cei care fac si refac doar ca sa fie ceva activitate. Si nu judecati Yaoi/Yuri, toti am trecut prin acele perioade, fie ca vrem sa recunoastem o ba. Daca am ramas acolo, aia e problema noastra. Poate nu vrem Hentai. Cat despre Cafenea, stiu persoane de pe site care nu sunt fani anime dar au cont pentru ca il gasesc interesant plus ca si-au facut prieteni aici si tocmai de aceea intra. Cat despre FanFiction si pe acolo bate vantul, sunt cei care au topicuri si posteaza in mod regulat, ori ca povestea include sex, ori ca asta e baza, ori ca nici nu se aude de asa ceva. Activitate, activitate, nu judecam gusturile omului. Sunt un user mai vechi si tin minte zilele in care aveam ditamai familionul in spate, frati, surori, matuse si mame, de parca una nu ajungea. Si ne certam si ne impacam si postam ca disperatii. Raman aici pentru ca acest site si userii lui m-au ajutat sa descopar mai bine lumea Anime/Manga, aceasta arta si oricat de pustiu ar deveni la un moment dat, cred ca prefer sa raman pe aici sa il bantui. Acestea fiind spuse, fara folosirea unor cuvinte pompoase si argumente din cartile de filosofie, DeDal out.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Răspunsuri în acest subiect
The why I can't be bothered to post game - de Lia - 30-12-2013, 12:02 AM
RE: The why I can't be bothered to post game - de Aly - 30-12-2013, 04:41 PM
RE: The why I can't be bothered to post game - de Aly - 30-12-2013, 05:48 PM
RE: The why I can't be bothered to post game - de Aly - 30-12-2013, 10:05 PM
RE: The why I can't be bothered to post game - de DeDal N. - 28-05-2014, 08:04 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)