Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup mega-revamp: sugestii si idei

#1
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#2
Lawl,frumos zic,frumos topicul creat de tine 21)) .Dar parerea mea e ca esti prea buna/bun(defapt)...cine stie,poate sunt niste animale pe aici care cu aceasta ocazie iti vor da peste nas...but,if this it ur decision...xD .Nu stiu ce sa zic,parerea mea e sa faci acest site mai usor de utilizat pt. cei noi,fiindca atunci cand am venit aici(mi-am creat cont,ca stiam de mult de acest site),eram bulversat total,nici nu stiam de unde sa incep,eram ca o busola care a intrat intr-un camp electronic 21 .In rest,totul e super si nu va pot critica,fiindca stiu cum e sa fii admin...si e mult de munca.Asa ca bafta,si ma sa o tineti tot asa 3 . Sunt onorat sa fiu primul care da "the answer" aici. 24)
[Imagine: tumblr_ltabwxjFP71qmpg90o1_500.gif]

#3
Sincer as vrea thema sf inapoi 4

Also casuta de postat ar fi dragut daca ar functiona ca inainte cu copu/paste din mouse si cu autocorrect ca majoritatea casutelor de scris
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#4

#5
Am intrat acum cateva zile pe Zup Player,si s-ar parea ca nu merge(sau nu stiu eu sa umblu la el).Poate reusiti sa-l reparati 10 In rest ce sa zic..poate reusiti sa faceti mai multe teme pt. pagina... si cam atat(pana acum) xD .
[Imagine: tumblr_ltabwxjFP71qmpg90o1_500.gif]

#6
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#7
Smile because I'm here!

[Imagine: t4yrb1T.jpg]

#8

#9
Playerul nu merge din vina celor de la divshare unde e gazduit, deci pana nu repara ei problema eu nu prea am ce face.
Cat despre editor, cred ca am sa-l refac curand pentru ca nici pe mine nu ma incanta.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#10
Ceva mai multe fan-grupuri, daca se poate? 39
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un poll si doua idei Syryus 17 10.499 06-11-2012, 11:53 PM
Ultimul răspuns: Syryus
  Animezup V5 - status si sugestii Flaw 14 10.035 20-07-2010, 11:30 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)