Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Avatar&Signature Request

#11
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#12
Username: Agrona.
Set complet av&sig (da/nu): - da, complet.
Imagini: asta si asta.
Graficianul dorit: Lia (oricand ai tu timp).
Informa?ii adi?ionale: la avatar vreau prima poza iar la sig pe amandoua. am incredere, stiu cum lucrezi. ^_^
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#13
Aggie:

[Imagine: 0r6d.png]

[Imagine: 5wym.png]
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#14
Daca se mai iau comenzi as dori si eu un set.

Username: DeDal N.
Set complet av&sig
Imagini: - pentru sig: http://i.imgur.com/hkYJnzy.jpg si pentru avatar: http://i.imgur.com/PFROW44.jpg
Graficianul dorit: -cine doreste
Informa?ii adi?ionale: -Daca puteti la semnatura sa adaugati textul: " Blood for life " pe undeva.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#15
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#16
Username:tattva
Imaginea / imaginile dupa care se va face setul:
Graficianul preferat (dac? este cazul):Oricine are timp
Dimensiunea avatarului / sigului: Avatar:150x150;Sig-ul:cat se poate de frumos si labartat 21)
Culoarea preferat? / sepia:Rosu
Elemente dorite in sig / avatar10entru ca caractere si seria anime-uri.
Luminozitate:Ceva gen...Metall,Punk,Gothic sau Rock
Alte detalii si informa?ii care ar trebui s? fie cunoscute de grafician ca fiind determinante pentru acceptarea lucrarii:Sa fie frumoasa,si sa aiba,cum am scris mai sus,un aspect mai Metall.
Bafta celui/celei care isi va lua aceasta sarcina. 3
[Imagine: tumblr_ltabwxjFP71qmpg90o1_500.gif]

#17
Tattva ai uitat sa pui imaginea pe care o doresti ca avatar/sig.
Cel putin eu nu o vad... ^^; Oricum o preiau eu daca este. Insa imi trebuie img-ul .

!Yes, yes, yes i am Barbara Brown, but now i've changed my nick.
And i'm so glad i can take a request. I will do my best to bring it quick.

#18
Avatar:
Sig:
La avatar vreau sa-mi stergi de sub "Guess Who's Back...?" ,"SYNDER,CAPULLO,OCTOBER" si sa-l faci de 150x150.
Iar la Sig.,poti sa-l lasi asa,sau sa-l faci mai subtire si mai lung.
La Sig.,asta:http://www.wallmay.net/thumbnails/detail/20120801/horror%20dc%20comics%20the%20joker%20batman%20beyond%20batman%20begins%20batman%20returns%20batman%20arkham%20asylum%20batman%20th_www.wallmay.com_43.jpg . Ti-am mai dat-o odata deoarece atunci cand dai click sa-ti acceseze pagina,spune "Not Found".

Edit:
Si acum "Not Found"?!Ce chestie...Sa-mi dai mess-ul tau,iar eu iti dau imaginea.Ca nu vrea aici prin link.
Nu merge din cauza ca pune acele "%20"-uri in loc de spatii libere.
-__-

MODERATOR EDIT: Data viitoare, te rog a uploada imaginile pe un imgur.com, pentru a u?ura treaba echipei. Mul?umesc!
[Imagine: tumblr_ltabwxjFP71qmpg90o1_500.gif]

#19
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#20
Da, da, stiu ca sunt nesatula dar chiar imi place imaginea asta xD oricum, nu e stres, cand e gata, e gata.

Username: DeDal N.
Just signature, no avatar
Dimensiunea semnaturii: ceva mai mare, genul celei pe care o am acum.
Imagini: - pentru sig: http://i.imgur.com/Aku6WpI.jpg asta e cea mai mare versiune pe care am gasit-o.
Graficianul dorit: -cine doreste
Informa?ii adi?ionale: - un text dar micut ce sa contina " Bring it! " pe undeva si puteti sa va jucati cu rosul acela xD cum doriti.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Signature banners Addeh 4 3.933 09-05-2020, 03:06 PM
Ultimul răspuns: ohaio_angel


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)