Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Avem admin, cautam moderatori

#1
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#2
Woop woop congrats Stormy! Si succes tuturor celor care vor incerca sa piste un post de moderare. Sorry that I'm not around much 2
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#3
Incerc eu, daca nu se incumeta nimeni. Stiu ca sunt destul de noua pe site, mai ales in comparatie cu majoritatea membrilor activi, care au o vechime considerabila, dar ma adaptez repede. Experienta de moderat am doar o farama, de pe raposatul animeplus/animeprime (I sincerely can't remember which of those) unde am moderat mai spre final FanFiction-ul, desi formatul site-ului e putin mai diferit. That being said, I'll be sending that PM soon enough ^^
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#4

#5
Well, un moderator are grija ca forumul de care e responsabil sa fie activ, curat si linistit (daca nu e vorba de Dezbateri, forumul acela nu poate fi linistit). In afara de inlaturat posturile spam si atentionat membrii care nu respecta regulamentul, un moderator trebuie sa atraga atentia spre discutiile de la sectiunea lui, sa incite membrii in a posta, atat cantitativ cat si calitativ.
In anumite situatii, cum e de exemplu standul de la Niji, moderatorii sunt rugati sa ajute dupa posibilitati, de la idei sau organizare pana la stat in fund pe scaun zece ore.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#6

#7
Avem globali care au grija de lucrurile astea. Moderatorii sunt pe sectiuni si in general vorbesc cu ei ca sa vad la ce se pricep cel mai bine.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#8
WTF AM I READING HERE??? O_O

#9
In the name of the Emperor, I request moderation! I shall cut down the heretics with all my might. Storm can vouch for me, can't you Storm?
[Imagine: pivv.png]

#10
You request what? You damn mere traitor?! You deserve death. I, a simple minded heretic, or pagan, or any other way you'd call me, I shall never forgive, either forget you! Death upon traitors, victory upon my divinity!
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Noi moderatori, promovari si altele Syryus 6 6.261 01-04-2013, 09:55 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Angajam moderatori Lia 14 10.669 20-03-2013, 10:08 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Useri si Moderatori Jasmine 0 2.335 04-06-2012, 10:02 PM
Ultimul răspuns: Jasmine
  Moderatori Lia 8 5.642 04-06-2012, 03:09 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Moderatori noi - 29.01.2012 Aly 0 2.689 29-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)