Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutari din tara iepurilor!

#1
Yohoooo, Neidhardt here!Si prefer, for now, sa ramana asa.I'm your regular manga/anime fan, nu am un anume anime preferat sau o serie manga preferata, fiecare imi plac din anumite motive si acele motive nu le pot compara pentru a decide castigatorul in topul meu,hey, pana si cele criticate au avut ceva ce mi-au starnit interesul.Pe langa manga si anime-uri imi plac mult jocurile video iar mica mea pasiune, din care traiesc, este desenatul, painting...it's a past thing, for now!!!Hmmm...what else...a da!Musica!Imi place mai tot ce tine de stilul 'Rock', vechi, nou, you name it.
Cred ca e ok pentru inceput, asa ca ma opresc aici iar daca aveti ceva intrebari, intrebati ca nu imi place sa musc...invers da...Anyway!

Cheers!
[Imagine: 2dhv6ed.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Neidhardt!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Aaaaaaaaaaaaa!!!!! Ai venit, ai venit, ai veniiiiiiiiiiiit! Hallelujah, I've been waiting, you bastard!

Uitasem ce username ai zis ca-ti pui, apoi am vazut semnatura si mi s-a aprins beculetul. xD Nu te bat la cap cu ce ar trebui sa te bat la cap ca stii cu ce se mananca forumurile. Welcome! Hugs la tine. 4
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#4
Bine ai venit!
Cati ani ai?
Pe ce forum-uri ai mai zapovit?
Joci ceva? (MMO, MMORPG, single player etc.)

Apropo, misto nickname.
Mdeterminated
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
@Agrona
Sank you!

@yaoi maniac
Glad to be here!In privinta varstei...22 ani dar cine ma vede nu-mi da atat -.- "ha! credeam ca ai 16 ani"...annoying!
Am mai fost pe manga-anime, pe vremea cand era puternic!
MMO-uri nu prea mai joc.Obisnuiam sa joc WoW si Aion alot dar mi-a pierit cheful dupa un timp.Acum m-am apucat de LoL dar si acolo, intru odata la un secol sa mai fac un meci cand ma plictisesc la job.Jocuri single player, aici o duc mai bine, dar in general ma intereseaza RPG-uri gen Dark Souls sau Persona.
[Imagine: 2dhv6ed.png]

#6
Citat:Obisnuiam sa joc WoW si Aion alot dar mi-a pierit cheful dupa un timp.

Pandas, killing "cheful" since forever

Bine ai venit pe zup, nemarginitul teren de bataie a llamelor unde unicornii zburda veseli printre topicuri.
If Dark Souls, then Dragon Age?

Willkommen and may Wotan bless you.
Mdeterminated
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#7
@Stormrage
Thank you mate!
Dragon Age Origins mi-a placut, al 2-lea m-a plictisit atat de rau incat nu am avut taria sa-l termin.
[Imagine: 2dhv6ed.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salut?ri Saqir 12 3.688 30-04-2014, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  Salut?ri Weyland 4 1.490 26-08-2013, 06:01 PM
Ultimul răspuns: Kaori
  Salutari calduroase AngelLight 5 2.186 12-08-2013, 02:38 PM
Ultimul răspuns: AngelLight
  Salutari ^.^ SpikeAlex 10 3.400 22-07-2013, 11:02 PM
Ultimul răspuns: SpikeAlex
  Salutari! †LookInTheDark† 3 1.824 30-12-2012, 09:28 PM
Ultimul răspuns: †LookInTheDark†
  Salutari tuturor! MissMe 5 2.572 27-12-2011, 08:27 PM
Ultimul răspuns: MissMe
  Salutari tuturor^_^ Ä '♥.' 15 5.450 13-07-2011, 10:31 PM
Ultimul răspuns: Ġ'♥.'
  Salutari -irinutza- 6 2.773 29-06-2011, 02:06 AM
Ultimul răspuns: -irinutza-
  Salutari si numai de bine Nero 8 3.564 08-06-2011, 11:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Salutari, salutari Odyssey 7 3.364 22-01-2011, 09:02 PM
Ultimul răspuns: Odyssey


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)