Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

#1
Pai cum este si pentru Naruto si alte animeuri m-am gandit sa fac si aici
Pentru Fete;Ce ai face daca l-ai gasi pe Mello la tine in camera fara haine?[uhu pervert moment]
Pentru Baieti;Ce ai face daca ai gasi-o pe Misa,la tine in pat goala sub plapuma?
tumblr_mcvrcveg1k1ryh74qo1_r2_500_zpsb1162c9c.gif

#2
Citat:Pentru Fete;Ce ai face daca l-ai gasi pe Mello la tine in camera fara haine?[uhu pervert moment]
Oare de ce nu a scris nimeni nimic aici? Nu va place intrebarea?
Oare ce as face? I-as da o pereche de pijamale curate si un pahar de lapte cald, i-as trage una dupa ceafa ca sa se inece si l-as trimite la culcare cu o joarda langa el. Ca sa stie cine e za boss. Tipul e creepy asa ca l-as pune la punct. Un Armin dintr-un anime diferit/univers diferit. That betch. Ah da, i-as fura ciocolata in ultima instanta.
Next: Ce ai face daca l-ai avea coleg de clasa pe L?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#3
Now this is intriguing. Cred ca mi-ar placea la nebunie, sincer. Ar mai sterge din monotonia scolii de uneori, ca sa nu mai vorbim de cum m-ar motiva pe mine sa ma straduiesc mai mult in toate, vazand un asa geniu langa mine. Si, mi-ar placea sa cred ca am deveni prieteni, cel putin eu as fi curioasa sa intru in polemici cu el sau sa vad pe viu cum gandeste; oricat de intimidant ar fi, tot mi se pare fascinant si curiozitatea mea nu ar avea limite. And we could go and eat sweets together during the breaks! ^-^

Urmatoarea e una clasica: Ce ai face daca ai gasi un Death Note?
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#4
Ce a facut si Light as face si eu. Nu ma ridic la nivelul lui intelectual dar as incerca pe cat posibil sa il folosesc in asa fel incat sa nu fiu prinsa. Bine, death Note e un anime deci totul e posibil dar daca l-as avea si as pune la punct criminali, nu stiu daca Justitia s-ar gandi la Shinigami cand ar cerceta cazul. Ma indoiesc de asta. Oricum, probabil si-ar da seama ca nu e ceva natural, ba din contra. Supernatural.

Next: Ce ai face daca Light ti-ar propune sa fi partenerul lui?
[Imagine: ak8THBQ.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca ai avea un "DEATH NOTE"? hikari marina 24 29.546 25-04-2014, 10:07 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)