Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sistemul de medalii

#1
[Imagine: medals.jpj.gif]
Astazi am terminat in sfarsit scriptul pentru automatizarea medaliilor. Astfel de acum veti primi medaliile automat, fara sa fie nevoie sa le cereti intr-un topic. Medaliile care nu se vor acorda automat sunt cele care tin de meritele deosebite ale unui membru: castigarea unui concurs, duel, activitate deosebita la diferite sectiuni, etc. Acestea vor fi acordate de catre moderatorii globali dupa cum apreciaza ei ca este necesar.

Sitemul de medalii functioneaza in doua trepte: medaliile pentru postari, topicuri, timp online, vechime si reputatie se acorda de catre sistem automat in fiecare noapte.

Celelalte medalii (pentru zodie, topicuri la diferite sectiuni, apartenenta la un anumit grup) se acorda atunci cand dati click pe urmatoare imagine din bara de meniu: [Imagine: medal_48.png]

Daca aveti idei de noi medalii, probleme sau intrebari,, va rog sa le postati aici.

PS: s-a scos medalia pentru topic la sectiunea RPG din cauza ca este inactiva.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#2
Acum ca nu le mai arata pe toate, exista o metoda in care sa alegi ce medali iti apar cand postezi?

Also am medalia de 6 luni primita automat dar nici una de mai putin. nu ma deranjeaza dar am zis sa zic in caz ca e un bug
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#3
Nu este de mai putin, de la 6 luni incepe 4
Nu, nu ai cum sa setezi ce medalii iti apar la postare.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cereri de medalii - Top posters Flaw 53 33.092 18-08-2010, 11:25 AM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)