Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Which one?
History
0%
0 0%
Daria
100.00%
3 100.00%
Total 3 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

SOTM Martie - Vot

#1
Tema lunii Martie: Constellations and everything that means sky.

Procesul de votare - Cum votez?


1. Uita-te cu atentie la intrarile din post si alege una, doua sau trei lucrari care iti plac.
2. Copiaza numarul si numele intrarilor alese.

3. Posteaza o singura data aceste detalii mentionate la punctul 2.

Citat::
Exemplu

Quote: Bram Stoke Wrote:
1. Dracula
2. Vlad Tepes
3. Bram Stoker


^ Asta nu se aplica in momentul de fata. Daria sau His, you choose.

Castigatorul va fi anuntat in momentul in care ultima zi de vot a trecut.


Regulile de vot

1. Se pot vota de la una la trei lucrari.

2. Toate voturile sunt egale, voi inlatura fiecare post care incearca sa influenteze decizia celorlalti.

3. Nu incurcati procesul de votare prin a incerca sa va schimbati voturile sau sa postati de mai multe ori. E un format simplu, daca nu il respectati voturile voastre nu vor fi luate in considerare.

4. In cazul unui partaj se vor supune din nou la vot lucrarile in cauza.

5. Votul pentru propria persoana e interzisa, dar puteti vota chiar daca sunteti participanti.

6. Pentru a scoate potentialul de trisare din calcul, fiecare cont inregistrat cu o saptamana inainte sau in timpul votarii nu este valid pentru vot.

Daca vreun cont mi se pare suspicios il voi raporta lui Flaw si daca este necesar, inlatura de la vot.


Luna aceasta perioada de votare este cuprinsa intre 20 - 31 Martie.

Comentarii si reclamatii in threadul pentru Discutii generale va rog!

Daria:
[Imagine: 1QGXZ4h.png]

History:
[Imagine: ixdlnu6.png]
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#2
And my vote goes to mister potato. Felicitari, lucrarea ta m-a impresionat pana la lacrimi.

Well, votul meu real merge catre History. Bravos pentru lucrare, ideea imi place foarte mult si apreciez si faptul ca ai folosit drept culoare predominanta albastrul, I really like it. In plus de asta, imaginatia-mi o ia mai tare razna cand privesc sigul tau. In special norii din spate.

Daria, I like yours too, insa sincer sa fiu sigul in sine nu-mi transmite atat de bine tema de 'sky'. Culorile folosite sunt in principal inchise si dau o mai mare senzatie de rigiditate in comparatie cu ceea ce a facut His. Dar asta e doar perceptia mea, nu mi-o lua in nume de rau.

In alt mod nu pot critica lucraile aiestea. Felicitari participantilor si bafta in continuare.

#3
Este pentru prima data cand votez si o sa iau modelul lui Fiction, adica ce imi inspira lucrarile si care m-a impresionat mai tare, nu am experienta in domeniu.

In primul rand, felicitari! Ambele lucrari imi plac, iar ce urmeaza se bazeaza pe subiectivitate.

Votul meu merge catre Daria. Tema se numeste "Constellations and everything that means sky", asadar apreciez ca ai iesit din banalitate, ca ai incercat ceva nou, pe o tema mai dark si pe un stil care te obliga sa-ti concentrezi atentia pe fiecare detaliu.
Partea din centru ma duce cu gandu' la o rupere a tacerii, acel om/alien care vrea sa distruga pacea Universului se incadreaza perfect cu exteriorul lucrarii, el vrea sa distruga armonia aducand intunericul in vietile celor de rand. Se vede cum totul este fortat, cum este gata sa cedeze sub puterea maleficului si ca asteapta sa fie salvat. Cel putin, mie asta imi inspira. Deci da, votul meu merge catre Daria, fiind o lucrare mai pe stilul meu si care imi antreneaza mai mult imaginatia.

Imi place si lucrarea lui History, care are o idee ingenioasa, ii pot crea si ei o poveste (tot trista), dar din cauza culorii folosite pierde in cazul meu, fiind primul lucru ce-ti vine deobicei in cap cand auzi tema pusa si anume: un cer albastru.
Din pacate, acesta este concursul si trebuie votat cineva.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#4
4 - Daria
1 - History

Daria wins and she gets cookies
PM cu tema viitoare Smile
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  SOTM Martie - Intrari Stormrage 2 2.701 15-03-2013, 03:26 PM
Ultimul răspuns: History
  SOTM Martie - Vot Lia 9 4.192 09-04-2012, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Lia
  SOTM Martie - Intrari Lia 6 3.812 18-03-2012, 10:04 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)