Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Claire's

#1
Umm, numele topicului este luat de pe o pungulita pe care am gasit-o in camera, fiind in pana de idei ._. am decis sa il folosesc.
Turta Dulce este noua in ale fotografiei, dar spera sa va placa pozele sale hug.
Lac.
._.
Nu stiu daca m-am descurcat, plus ca prima poza este facuta cu mobilul iar a doua cu nintendo, dar mi s-a parut frumoasa si am decis sa o postez.
*Fotografiile sunt putin mai vechi si sunt postate si pe un alt site[ Ak ].

#2
Okeeei, primul lucru pe care vreau sa ti-l spun e ca ar trebui sa iti iei un aparat ( pentru inceput, unul semi-profesional sau chiar mai slabut, ar fi ok, daca nu vrei sa te apuci de fotografie serios ). Nu prea se pot comenta poze cu o calitate asa slaba. Prima fotografie, cu o centrare buna si un aparat ok, ar fi fost chiar draguta. Poate si o alta lumina. Asta pentru ca ador reflexiile si ar fi iesit chiar ceva bun. Pe a doua... nu stiu cum ar putea fi schimbata ca sa iasa bine. 39
Astept alte lucrari si sunt sigura ca vei evolua. :3 Succes pe viitor !
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#3
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#4

#5
Inafara de ultima, cea cu fluturele, nu mi-au prea placut. Perspective simple, neinteresante, monotone, banale. Nu sunt fotografii ci poze, facute din plictiseala. Fara o idee, un ansamblu sau dorinta/vointa. Daca vrei ca lucrarea sa-ti iasa frumos, trebuie sa transmita exact sentimentele care-ti patrund corpul in acel timp. Pune putin din tine in orice faci. Asta se numeste originalitate. Also, keep trying, nu se stie cand iti va iesi cu adevarat ceea ce voiai sa faci, si continua sa muncesti la asta pana ai sa ajungi in punctul pe care ti l-ai propus. 4
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)