Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce crede?i despre "Puterea min?ii umane"?
Este excep?ional!
36.36%
4 36.36%
36.36%
4 36.36%
27.27%
3 27.27%
0%
0 0%
0%
0 0%
Total 11 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Naruto] Sters

#21
Ok,super,imi place cum analizeaza totul...Si i-ai spus Bella...Mi s-a rupt filmul in momentul ala! 24 Imi place Twilight,dar brusc mi-am imaginat-o pe Bella cu Sasuke,nu prea mergea! o.O Spor la scris! :bye:
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#22
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile

#23
Wow,deci asta chiar a fost ceva! 13 Sper sa ii raspunda sau sa ne impartaseasca niste flashback,ceva,mi-ar placea! Ne mai vedem! :bye:
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#24
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile

#25
OK,te rog sa nu mai scapi nume din Twilight,imi cam strica panorama! 21 Si imi place cum decurg conversatiile lor,continua... :bye:
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#26
Imi place asa de mult cum a decurs totul.....ce bine ca cei doi se inteleg insfarsit cat decat......chiar imi place ca de la ura dintre ei sa se ajunga la o prietenie frumoasa sau poate chiar mai mult Smile ...oricum spor la scris in continuare.....si daca poti Anunta-ma de next....si iarta-ma ca nu am mai trecut pe aici dar nah...nu am stiut ca ai postat nextul 108 ....tot ce pot sa spun este ca imi place la nebunie ficul tau....si mai ales cum decurge actiunea...
Friendship is all that matters!!

#27
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile

#28
Hey ce nma bucur ca ai adus nextul....a fost cam scurt dar esenta conteaza nu??? ...
Deci ce minte incurcata are si Sasuke asta...doamne...chiar asa rau se plictiseste de are chef de scandal 21 ....oricum daca e vorba de scandal intre ei doi inseamana ca va fii si amuzament 10 ...
Tine-o tot asa imi place mult cum decurge actiunea....Spor la scris in continuare
~Sayonara~
Friendship is all that matters!!

#29
Imi pare rau ca ai scris atat de putin,dar ma bucur totusi ca ai facut-o,imi e dor de ei cand nu mai postezi... broken heart
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#30
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sters Alle 1 3.191 06-09-2013, 02:31 AM
Ultimul răspuns: Sindori
  [Naruto] Sters Alle 13 9.335 05-09-2013, 10:17 PM
Ultimul răspuns: Sindori
  Sters Alle 0 2.691 13-04-2013, 07:56 PM
Ultimul răspuns: Alle


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)