Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce crede?i despre "Puterea min?ii umane"?
Este excep?ional!
36.36%
4 36.36%
36.36%
4 36.36%
27.27%
3 27.27%
0%
0 0%
0%
0 0%
Total 11 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Naruto] Sters

#11
Vaaai,ce frumos,vreau sa stiu cn castiga,am eu o presimtire ca Sakura! :yes: Spor la scris,ador ficu' asta! :bye:
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#12
Vai ce ma bucur ca ai postat continuarea....abia am asteptat...imi place foarte mult certurile astora doi 24 sunt chiar foarte amuzante....acum abia astept sa vad cine castiga concursul si ma intreb???daca il castiga Sakura oare ce il va pune pe Sasuke sa faca...oricum v-a fii un dezastru total 21 ....Daca ai putea ma anunti si pe mine de next....Mersii anticipat! pupic si Spor la scris...
~Sayonara~
Friendship is all that matters!!

#13
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile

#14
Vai mersii mult ca mai anuntat de next pupic ....deci imi place asa de mult cum descrii totul parca cei doi ar fii in fata mea cand se cearta sau cand isi vorbesc...chiar imi place foarte mult cum decurge totul de descurci de minune :bv:....spor la scris in continuare.....
~Sayonara~
Friendship is all that matters!!

#15
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile

#16
Awww,ce frumos,Doamne,am crezut ca iar o sa astept mult pana vei posta,dar cat am asteptat,a meritat! Ah,vreau sa vina sarutul ala odata,te rooog! 108 Si inca ceva,concursul nu se mai tine? ?"
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#17
Vai deci nu pot sa cred :X ..... mai au putin si se saruta......deci nu pot sa cred....vai deci te rog pune cat mai repede nextul .... te rog ...aaa si mersii ca mai anuntat de next...chiar m-am mirat ca l-ai postat asa de repede....dar in sensul bun 10 ...spor la scris in continuare...si sa aduci cat mai repede nextul...
~Sayonara~

#18
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile

#19
Of,atat de scurt,dar stiu ca este o perioada aglomerata pt oricine,asa ca nu te stresez,eu doar astept cu nerabdare next-u'! E extraordinar cum ma regasesc atat de usor in ce spun Sasuke si Sakura... Chiar cred ca sunt fani ai atator idoli si anime-uri ale caror fic-uri sunt demne de a fi publicate,astept ziua aia cu nerabdare! :yes: :bye:
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#20
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sters Alle 1 3.192 06-09-2013, 02:31 AM
Ultimul răspuns: Sindori
  [Naruto] Sters Alle 13 9.342 05-09-2013, 10:17 PM
Ultimul răspuns: Sindori
  Sters Alle 0 2.694 13-04-2013, 07:56 PM
Ultimul răspuns: Alle


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)