Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce crede?i despre "Puterea min?ii umane"?
Este excep?ional!
36.36%
4 36.36%
36.36%
4 36.36%
27.27%
3 27.27%
0%
0 0%
0%
0 0%
Total 11 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Naruto] Sters

#71
OMG, deci asta e deja prea mult! Eu chiar uitasem de pariul pus de Shikamaru si chiar ma temeam ca va accepta, cred ca Sasuke a sarutat-o intentionat pe pitipoanca aia ca sa o enerveze pe Sakura... Si cred ca tot el o va scapa daca Shikamaru ii va face ceva... Bun, eu chiar speram ca se saruta la inceput si ca ii spune astea pe bune la sfarsit, dar asta e, alte vise, alte confesiuni nespuse, alte intrigi si pasiuni ascunse, Doamne, vreau sa vad cum ajunge el pana la urma sa ii marturiseasca ei ce simte si cum el o implora sa il lase sa o sarute! Trebuie sa ii fie data o lectie si lui odata si odata! >.<
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#72
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile

#73
OMG, nu mai vreau sa se sfarseasca capitolul asta ever!!! :O Deci, te rog, mai lasa-i sa se sarute si in next, macar asa de inceput! 108 Doamne, daca dupa sarut vreunul din ei face pe orgoliosul, mor aici! X_X
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#74
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile

#75
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#76
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile

#77
Vai de mine, vai de mine! 4 Abia astept sa vad ce o sa le zica Sasuke, am impresia ca o sa ne amuzam teribil! 21 Ori sta, ori o sa fie un capitol lung si poate cea mai neagra seara din viata lor... 2 Oricum ar fi, eu tot ma voi bucura de minunatele tale insiruiri de cuvinte care pur si simplu ma atrag si ma contopesc cu personajele... <3 In momentul asta pot sa spun ca esti printre autorii mei preferati, chiar daca am citit doar fanficuri de-ale tale! ^_^ Ma bucur ca am prins ficul asta de la inceput si ca te ocupi atat de mult de el, ca ai grija sa nu sari peste zile si luni ca si cum nu s-ar intampla nimic! 3
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#78
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile

#79
Excelent! 4 Deci, el zice ca nu o va mai saruta, dar tot el o saruta la putin timp... 21 Eram un pic nesigura, credeam ca poate nu o sa o mai sarute cateva capitole bune, dar vad ca s-a rezolvat treaba... 3 Am adorat si acest capitol! Gambatte! ^_^
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sters Alle 1 3.191 06-09-2013, 02:31 AM
Ultimul răspuns: Sindori
  [Naruto] Sters Alle 13 9.335 05-09-2013, 10:17 PM
Ultimul răspuns: Sindori
  Sters Alle 0 2.691 13-04-2013, 07:56 PM
Ultimul răspuns: Alle


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)